Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után 2 nappal mekkora...

Ovuláció után 2 nappal mekkora az esély a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
A 16. ciklusnapomon van pé-m, érzem is onnan tudom. De csak a 18.ciklusnapon voltunk együtt. Van esély vagy nincs, ha tegyük fel nincs spontán pé. a ciklus többi napján.
2013. júl. 15. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát még mindig több, mint előtte/utána 5-7 nappal
2013. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem semekkora,mondvän,hogy a nöi petesejt 12-24 orän ät megtermekenyithetö,toväbb nem.Lecsusztäl? Sajnälom.
2013. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 15. 16:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg lecsúsztál róla :) Bár a nem várt napjáig semmi sem biztos! :)
2013. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semennyi, ha tényleg akkor volt, amikorra gondolod.

De mégis miből "érzed"?

Mert ez sokszor csalóka lehet...

2013. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tutibiztos, hogy akkor volt az ovud, akkor 2 napra rá már nem igazán esélyes a dolog. Legjobb esetben is kb 24 órán keresztül megtermékenyíthető a petesejt.
2013. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban is a 16.ciklusnapon és most is 16.-on éreztem szurkálást, most a bal oldalon, előző hónapban jobb oldalon. Meg vagyok győződve róla, hogy pé. miatt. Most hagytam abba nem rég a fogamzásgátlót, az előtt sosem éreztem ilyet.
2013. júl. 16. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ovu után 1 nappal sikerült a kisfiúnk lehet még ti is elkaptátok de máskor inkább előtte legyetek együtt úgy nagyobb az esély!!
2013. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!