Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől volt középidő után 8...

Mitől volt középidő után 8 nappal pirosas pecsételésem?

Figyelt kérdés
Az utóbbi ciklusomban középidőtájt nem volt semmi piros folt,általában szokott lenni,viszont rá 8 napra egy nagyobb a fehérneműn.A mensesem 2 napot késett legutóbb,mindig pontos volt.Lehetett akkor peteérésem?Lehet,hogy nem középidőben,hanem kicsit később volt?Mástól mitől lehetett folt?Sokat segítene a válaszotok!Köszi előre is annak aki válaszol :)

2013. aug. 12. 12:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beágyazódástól is lehet szerintem.
2013. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem. Az eset óta már volt menstruáció és csak így utólag kíváncsi vagy? Vagy ez most történt? Mert akkor bizony valóban esélyes, hogy beágyazódási pecsételő vérzés volt. Az ovuláció után 6-10 nappal szokott jelentkezni, ha a megtermékenyült petesejt beágyazódik a méhnyálkahártyába. De ha azóta már megjött, akkor tárgytalan. Bár akkor is lehetett terhesség, hiszen a fogamzások 60%-a korai spontán vetéléssel végződik, csak nem is tudunk róla, mert a mensi várható időpontja körül történik...
2013. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Velem most ugyan ez történt. Azt hittem megjött a 21. napon, de ilyen még nem volt. Csak egy napig tartott piros pecsételő vérzés, azóta semmi. Még 4 napom lenne, a szokásos időpont szerint (szept.1.) De lehet, hogy ez terhességet jelent?! Beágyazódásos vérzés. Tapasztalt már valaki hasonlót?

A kérdezőtől kérdezném: Te is szeretnél babát?

2013. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Beágyazódási vérzés: "Ez az egyik legkorábbi terhességi tünet, általában a fogantatást követő hatodik-tizenkettedik napon jelentkezik, mikor az embrió beágyazódik a méh falába. Ez a vérzés általában pecsételő, kis mennyiségű, jellegében eltér a normál menstruációtól, s annak várható időpontjától hamarabb jelentkezik." - olvasható a noiteazo.hu oldalon.
2013. aug. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen,megjött azóta,és csak utólag vagyok rá kíváncsi,mert nem teljesen értettem.Szeretnék babát igen,bár nem beszéltük még meg a párommal,de ha jön elfogadjuk.Mint sok nő,én is reménykedem minden hónapban,hátha mégis létrejött a csoda.Ebben a ciklusban viszont peteérés előtt 2 nappal nem védekeztünk többször is,így esélyes szerintetek a várandósság? Két nap múlva nem várom/várom, minimális görcsök vannak itt-ott,alig észrevehetően,melleim nem fájnak,néha viszont szurkál a köldököm alatt a bal felén érezhetően.De ez lehet a mensestől is?
2013. szept. 1. 15:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezt most nem értem. Azt mondod, szeretnétek babát, de nem beszéltétek meg a pároddal! Ha nem beszéltétek meg, akkor hogyan jelentheted ki, hogy szeretnétek? Nekem úgy tűnik, te kifejezetten ezen ügyködsz, nem pedig arról van szó, hogy "ha jön, elfogadod". Ez persze nem baj, de miért nem vallod be a párodnak (és magadnak), hogy kifejezetten vágysz egy babára? Jobb ezeket tisztázni, mint, hogy később ne úgy süljenek el a dolgok, ahogy azt egy picurka érdekei megkívánnák.
2013. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazad van,be kellene vallanom neki,de még elég friss a kapcsolatunk,és nem szeretném őt el ijeszteni ezzel.Az a helyzet,hogy én már készen állok az anyaságra,és bele gondolni is rossz,hogy akár éveket kell várnom rá.Szerinted mennyi időre rá említhetem meg a kapcsolatban a babatémát,hogy a párom ne érezze korainak? Az előző párommal fél évig próbálkoztunk sikertelenül,aztán tönkre is ment a kapcsolatunk.Elég érzékenyen érint a babatéma,mivel már akkor is nagyon akartam.
2013. szept. 25. 10:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha két napot késett a vérzésed abban a hónapban, akkor lehetett biokémiai terhesség is. De ha nem teszteltél akkor, akkor ez már nem fog kiderülni.
2013. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz egyet?Lehetett beágyazódási vérzés bizony,nekem is így volt de úgy ahogy írták elment az esedékes menzesszel de erősebben görcsöltem,valamint nyálkás darabokkal teli volt ami nekem nem szokott lenni.A te esetedben a lényeg,hogy ha tényleg beágyazódási vérzés volt,lehetett egy utolsó átlagos menstruációd.Pl nekem akkor egyértelmű volt,de sokaknak van ez az utolsó menzesz vagy vannak akik végig menstruálnak csak azt már a 2.menzesztől sokkal kevesebb,észrevehető változással..
2013. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Azóta még egyszer meg volt,de átlagosan,mit máskor,viszont tesztelek holnap reggel,most már igazán kíváncsi vagyok rá.Valóban hallottam olyanról,aki több hónapig menstruáció szerűen vérzett.A sógornőm barátnője a 4. hónapig,és akkor vette észre a baba mozgását,ami aztán orvoshoz szólította.Ott derült ki neki.
2013. szept. 27. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!