Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt a miskolci Borsod...

Mi történt a miskolci Borsod Megyei Kórház Koraszülött-Újszülöttpathológiai Osztályán? ("GyEK") És miért kellett felmenteni az igazgatót?

Figyelt kérdés

Mi is ide járunk már több, mint fél éve, problémát nem tapasztaltunk, jók az orvosok, az ellátás teljes, a mi piciként szépen fejlődik. Nagy a baj? Hol?


Mai MTI/HVG/stb. hír:

Halott csecsemők miatt indult vizsgálat a miskolci kórházban

[link]



2013. aug. 12. 20:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, leírhatatlan a szülők fájdalma. De mivel ez egy olyan osztály, ahol valljuk be, olykor bekövetkeznek halálesetek, sajnos még a véletlen halmozódás is esélyes. Én Bp-en szültem, aki velem együtt szült koraszülött ikreket, ő is elvesztette sajnos az egyik kisbabát. Aztán amikor mi hazajöttünk, meghalt egy másik nagyon apró, nagyon gyenge koraszülött. Bármi lehet az ok. Ahol sok nagyon korai baba van, akiknek küzdenek az életéért, sajnos nem mindenkit tudnak megmenteni:( Talán ez a helyzet, talán nem...
2013. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Friss és korábbi cikkek is egy helyen:

[link]

2013. aug. 17. 10:30
 13/20 A kérdező kommentje:

#9

A gumikesztyű használata az még nem garancia semmire sem, azt is lehet rosszul használni, meg jól is. A gumikesztyű is lehet fertőzött használat után, ha újra használják.


Az ápolók emlékeim szerint nem gumikesztyűt használtak, hanem kézmosás és fertőtlenítés módszerével bemosakodtak, de ez teljesen normális.

2013. aug. 17. 10:38
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyit elárulhatok,hogy nem fertőzès! Ès volt olyan kicsi aki nem volt èletkèpes!
2013. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ezt azért érdemes elolvasni!

[link]

2013. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
2013. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzáfűzném, hogy én is Miskolcon élek.(sajnos).Már szabadulnék innen. Szegénység jellemzi ezt a várost és az egész országrészt. Tarthatatlan már a helyzet. Elképesztő méreteket ölt a nyomor a cigányság körében.Én ehhez kapcsolnám a csecsemőhalálokat. Ez egy jol felszerelt korház, de kérem azért a semmiből nem lehet várat építeni..Ezek az ujszulöttek már eleve betegen és fejletlenul jöttek a világra. A cikk mindent elárul amit linkeltem.
2013. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ennyi... Ha az "anyuka" nem eszik rendesen, nem is törődik a terhességgel, isznak, bagóznak, ne várjon senki 4 kilós egészséges bébiket... Ez a térségben uralkodó állapotok eredménye, ami egy kicsit azért mindenféle csoportok az ilyen-olyan érdekeik szerint rágcsálnak.
2013. szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Szerintem is eleve több szélsőségesen kis súlyú, rossz állapotú pici kerülhetett be a a kórházba, különösen a szélsőségesen nagy meleg miatt.


A vizsgálat eredményét már nagyon várom, a beígért 2 hét már rég letelt...!

2013. szept. 2. 00:00
 20/20 anonim ***** válasza:
Hiába várod mint fentebb írtam már tudják mi volt de nem fogjàk elárulni!
2013. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!