Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtalanság, gonosz gondolato...

Nyugtalanság, gonosz gondolatok, elmebetegségtól való félelem a terhesség alatt és szülés után is! Más is van így?

Figyelt kérdés
8 hónapos kislányom van és négy és fél éves,úgy érzem bekattanok ,és nem tudom mit tegyek !más is küzd ilyenekkel?
2013. aug. 13. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom az értelmi fogyatékosságra gondolsz, aminek nemcsak a nevét sem tudod, de azt sem, hogy eszik vagy isszák?
2013. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust, mert ez csak rosszabb lesz.
2013. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem ,nem arra gondolok ,hanem a megőrülésre.amúgy tudom ,mi az értelmi fogyatékosság
2013. aug. 13. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem értelmetlen a kérdésed. Fejtsd ki bővebben ha teheted.
2013. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes én értem!

Attól retteg,hogy megbolondul! Ez egyfajta szorongásos pánik! Szerintem keress fel egy szakembert, aki tud segíteni!

2013. aug. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én folyton a szülés utáni pszicozistól féltem.Annyiszor hallani,hogy az anyuka kárt tesz a babában vagy magában de utólag nem emlékszik rá.Aztán volt egy időszakom,hogy azért aggódtam,hogy lesz valami betegségem,meghalok és akkor mi lesz a picivel....De hál'Istennek ezek elmúltak..Szerintem minden szülő aggódik,fél valamitől.Hiszen borzasztó nehéz és felelősségteljes munka a gyereknevelés.Amúgy szerintem aki elmebeteg lesz annak fogalma sincs róla,hogy az lesz vagy éppen már az.Úgyhogy ne aggódj nem leszel az!!!!!
2013. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen !kedves vagy,valóban nagy dolog a gyereknevelés.Sajna én is ettől félek ,de talán az már bekövetkezett volna.Csak a félelmem bevonzotta a gonosz gondolatokat,amitő szenvedek.De el fogok menni orvoshoz ,hogy megbeszéljem vele!
2013. aug. 16. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:

én is voltam így. :s


pszichiáter, pszichológus. nehéz rávenni magad, de utána rájössz, hogy megérte.

2013. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!