Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGÍTSETEK KÉREM, lehet ez...

SEGÍTSETEK KÉREM, lehet ez terhesség? (lsd lent)

Figyelt kérdés

A menzesz utolsó napján, 13 napja pettingkor hozzáértem a hüvelybemenetemhez előváladékos kézzel. (önkéntelen,véletlen mozdulattal)

(behatolás nem volt, semmi más.)

Nem tudom meg volt e száradva.. Az után kb rögtön, v. 1-2 nappal picit feszülő húzó érzést éreztem a hasamban de csak kb 1 napig.

Lehetett az egy korai peteérés,amiben megtermékenyült a pete az esetlegesen előváladékból bekerült hímivarsejttől?

Mert azóta most a ciklusom 18.napja van, és nem érzek semmi peteérési és semmi menzesz előtti tünetet! Mondjuk nekem legtóbbi 2alkalommal 33 napra jött meg,de volt már 40 napos ciklusom is, de 27 is.

Annyit érzek hogy a melleim picit feszülnek,ha mozgok, "ugrálok", akkor érzem h fáj,érzékenyebb mint alapból. De ez terhes tünet is lehet...

És 2 napja ég a gyomrom és émelgyek olykor-olykor.!! Meg fáradtság (ez mástól is lehet tudom)és gyakori pisilés!

LEHET EZ MÁR TERHESSÉGI TÜNET? egyáltalán előfordulhat a fentiek mellett teherbeesés? SEGÍTSETeK , meghalok annyira félek :(( Kérem írjatok! Tesztet még nem merek , félek korai, és félek hogy + lesz :(



2013. ápr. 9. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, szinte biztos, h nem estél ennyitől teherbe. van egy minimális esély, de az annyira minimális, h szinte elenyésző.
2013. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A teszt korai is lenne. A most esedékes de elmaradó menses harmadik vagy hetedik napján,a tesz érzékenységétől függően lehet a vizeletből kimutatni.Vizelési inger már nagyobb terhességben van,amikor a növekvő méh nyomja a hólyagot.Nagyon minimális az esélyed terhességre.
2013. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, nem lesz baj! bárcsak ennyitől sikerülne teherbe esnem :(
2013. ápr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nagyon félek mert ma is émelyegtek, ég a gyomrom , fel is vagyok fúvódva! de persze ez lehet mástól is, nekem van ijen hogy pl időjárásváltozásnál, de nagyon félek h a terhességtől!!! :(( köszönöm hogy biztattok!!

De akkor miért nem érzem , éreztem mostanában a peteérést..? Vagy hogy megjönne, máskor ilyenkor volt már jele... igaz, elég változékonyak a ciklusaim, de mégis nagyon félek!!!! Volt olyan aki ennyitől amit leírtam, teherbeesett?

Kedves utolsó Neked meg szorítok h összejöjjön a baba, és annak legyen gyereke aki akarja, nem fordítva... köszi mindenkinek...még ha van gondolat írjatok... köszi

2013. ápr. 10. 17:06
 5/13 anonim ***** válasza:
ezek a tünetetek mind lehetnek a stressztől is. régebben, amikor még ijesztett a baba gondolata, de volt egy fél százalékos esély(néha még annyi sem, csak belekergettem magam a kétségbeesésbe), h esetleg, ha nagyon peches vagyok, teherbe eshettem és az esemény pillanatától ezen izgultam, MINDIG késett a menzeszem. ez jórészt pszichés szerintem. ne aggódj, biztos volt ilyen, de kb 10 évenete egy ember az egész világon :)))
2013. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szia! nagyon köszönöm a választ!! ez jó hír... remélem hogy igazad van és tényleg csak bebeszélem magamnak de nem igaz... és remélem nem én leszek az a 10 évente 1...!!!!
2013. ápr. 10. 17:17
 7/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem, h te lennél, de külön szorítok is neked! :)
2013. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy!!
2013. ápr. 10. 17:30
 9/13 A kérdező kommentje:

tegnap meg ma már nem annyira émelyegtem, kevésbé égett a gyomrom, de ez lehet h nem is amiatt van. Viszont közelgő menzesznek (21.-22.nap) SEMMI JELE NINCSEN!!!!!!!!!!!!! :(((

Ha 33. napra jönne mint legutóbb akkor még csak ápr 24én kéne megjönnie, de rettegek. Ma csináltam egy early Predictor tesztet, ami elvileg 12,5ös érzékenységű, negatív lett, de félek hogy csak mert korai. Ma 16 nappal azután vagyok hogy megtörtént a dolog. SZERINTETEK????????????????????????????

2013. ápr. 12. 15:36
 10/13 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges tesztelned, és még bőven rérsz a menzeszig. akármennyire is nehéz, muszáj megnyugodnod és jegelned a témát. ne tégy semmit, ne tesztelkj, ne számolgass, ne agyalj. tereld el a gondolataidat vmivel, mert ezzel csak ártasz.
2013. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!