Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babák Anyukái,...

11 hónapos babák Anyukái, nektek is ilyen nehéz a babátokkal?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokkal nehezebb elaltatni, de egyébként igényli az alvást (napközben 2 alvás: 1 órás-délelőtt és 2,5/3 órás-délután). Este is néha nehezen alszik el. Ráadásul sokszor reggel is hamarabb kell, mint korábban; vagy délután bekakil alvás közben és nem alszik vissza. Néha tudom, hogy mi az oka (kaki, szomja, meleg van-ezek ellen próbálunk tenni), de sokszor olyan nehéz kitalálni, hogy mi a gond. Ráadásul a délután 3 órás alvás után is nemsokkal nyűgös lesz. Mindezt megtetézi az, hogy rosszul eszik (izeg-mozog, nem akar egyhelyben maradni és nem is eszik sokat).
2013. aug. 13. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló problémákkal küzdünk.És sajnos már az őrület határán állok.Nagyon el vagyok keseredve,mert eddig valami álom baba volt.Most meg semmi nem tetszik neki.Az etetőszékbe 3 percig képes megülni,aztán állva folytatjuk az evést,mert úgy legalább még lemegy néhány kanállal.Az alvás valami szörnyű lett,2x alszik naponta,de van úgy,hogy csak 40 percet,aztán már nem tudom elaltatni.Nálunk megtetézi,hogy felül négy foga jön egyszerre.
2013. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen én is olyan kimerült vagyok. Néha olyan nehéz türelmesnek lenni. Egyik nap az egyik nehézség, másik nap a másik. Vagy minden egyszerre.
2013. aug. 13. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatnád csak egyszer altatni naponta és akkor Te is pihenj vele. Ez most egy nehéz időszak. Jönnek a fogak, egyre többet mozognak, egyre érdekesebb a világ, új dolgokat fedeznek fel és ezt bizony nehéz feldolgozni. Legfőképp próbáld meg könnyebben venni a dolgokat (tudom, nem könnyű) és semmi esetre se hidd azt, hogy ezeket a Te bosszantásodra csinálja :-)
2013. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azért ha délután egy 11 hós alszik 3 órát akkor nem csoda hogy reggel korán kel!Azért tudod nehezen elaltani mert már nincs annyi alvásra szüksége nem??

Az én fiam pont 11 hós kora körül kezdtett átállni a napi 1 alvásra persze nem biztos hogy nállatok is ez van ez csak egy tipp!

A nyűgösségre meg:Nem lehet hogy jön a foga??Nállunk fogzásra nagyon bevált a chamomilla homeós bogyó.

2013. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogzás, egyértelműen!

Mi ebben a korban kezdtük el a saját ágyunkban altatni a kisfiunkat, és most már több mint fél éve ott alszik. De most már legalább ő alszik, ha mi nem is annyira tudunk tőle. :))

2013. aug. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fogzás lehet a háttérben, nemrég jött ki a 7. foga, gondolom hamarosan jön a következő is (bár most annyira nem nyáladzik). Nehéz elaltatás azért fura, mert pár hete ugyanannyit, vagy még többet aludt délután mégsem volt gond az elaltatással. Mondjuk most már nem hagyom 3 óra hosszánál tovább aludni.
2013. aug. 14. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!