Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babás anyukák,...

5 hónapos babás anyukák, miket játszatok babátokkal?

Figyelt kérdés
Milyen játékokat játszatok? Miket tud megcsinálni babátok? Súly, magassággal hogyan álltok? Ha már hozzátápláltok akkor hol tartatok? Hogyan néz ki egy-egy napotok?

2013. jún. 7. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám a jövőhéten tölti az 5 hónapot.

Nagyon mosolygós és eleven kislány.Állandóan játszana.

Szeret a játszószőnyegén játszani.Szereti a csörgőket.

Szoktam fújni a kis nyakát,hasát,azon mindig jókat nevet.:D

Szoktunk mondókázni,tapsolni,már azokat is ismeri és szereti.

3 hónaposan már a hátáról hasra fordult.4 hónaposan vissza.

Már most 1 hete kutyázik,és 2 napja kúszik előre.Olyan édes.Már 1 hónapja folyik a nyála,mindent a szájába töm.

Tegnap már megpillantottam két hófehér pontot az inyén,gondolom a foga lesz az. :)

Anyatejes baba.Jelenleg 69 cm és 6500 g.

Én már elkezdtem kóstoltatni.Almát,krumplit eszik.

Azokat nagyon szereti.Próbáltam a répát,sütőtököt de az nem nagyon jött be neki.

Vacsira pedig vaniliás tejpépet is kap mostmár.

Ezek mellett pedig még nagyon sokat cicizik. :D

Egy nap 3x30 percet alszik.A többit ébren tölti,játszunk.

Éjjel még elég sokat ébred cicizni.Olyan 4-5x.

Így kicsit fárasztóak az éjszakák.De nem bánom,mert

egy- egy mosolya,kacaja mindenért kárpótol. :)

Mesélj te is!

2013. jún. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8,1 kg és 65,4 cm kb. :) Ma már 5 és fél hónapos. Szopizik, illetve 2 napja kezdtem kóstoltatni. Adtam alma levét, nagyon ízlett neki, illetve zabkása szerűséget. (külföldön élünk, itt ez az első bébikaja) Elvan a játszószőnyegen, de pár napja átvette az irányítást, és meg akarja fogni és enni az egész lakást. Mivel nem önjáró, így sokszor egy darunak érzem magam. :) Elég hangos, ha nem ér el valami. Minden érdekli, imádja nézni ahogy főzök. Már csak alvás után járunk sétálni, nézelődik, illetve utána elvan fél-egy órát a teraszon, imád kint lenni. Még nem volt 3 hónapos, mikor fordult mindkét irányba, de nem gyakorolja nagyon. Kiságyba kutyázik, illetve úgy kúszik, hogy a keze helyett az arcán. :) Ha énekelek neki, attól eufórikus állapotba kerül, szeret hintázni és ha labdázunk - főleg, ha ő a labda. :) Foga hónapok óta jön...de még semmi. Éjjel 2x cicizik, cserébe alszik kb 11 órát.
2013. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én babám 5 hónapos,6 kg(nem rég esett át a rotán) és 67 cm hosszú!7-kor reggelizik tápszert,8-ig el van,sikongat!8-9:5-ig alszik,uzsira gyümit kap!fél1kor ebédelünk tápszert,utána nagyalvás!fél4kor uzsonna,mostanában már tejpép!fél4-től fél7ig játék!fél7-kor fürcsi,majd tápszeres vacsi!legkésőbb 8-kor már alszik,de éjszaka egyszer kel még enni,de aztán reggel 6-ig alszik!hasára fordul,gagyog,sikongat és nagyokat kacag!játszni csörgővel szoktunk vagy dögönyözzük!hozzátáplálásban almát,barackot,tejpépet már eszi,jövőhéten kóstoltatom a sütőtököt!
2013. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok!9:45ig alszik! :)
2013. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!