Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A narancssárga pampers sleep&p...

A narancssárga pampers sleep&play pelenka milyen? Aki használja mennyire van vele megelégedve?

Figyelt kérdés
Ez van most akcioban, de mivel mi liberosok vagyunk így nem tudom milyen a pampers.:)
2013. aug. 13. 18:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Tűrhető kategória, viszont ha belepisil a térdéig ér.
2013. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem rossz tapasztalatom van vele, tízből négyszer biztos hogy kifolyt belőle a pisi, kaki.

De lehet, hogy a te babádnak beválik, ki kell próbálni. Én soha többet nem veszek, az biztos. :)

2013. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem semmi baj vele,bár a pampers másik két pelusa a Premium Care és az Active baby sokkal jobb,bár szerintem a pampers messze menőleg jobba minden másik pelenkánál próbáltam többet is,mindegyik fapados hozzá képest.
2013. aug. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon nem vált be, én amúgy mosható pelusozok és még az is jobb mint ez a Pempers. Akciósan vettük mi is, ha elmegyünk itthonról eldobhatóst használok, de ez semmire nem jó. Én végül beadtam egy óvónő ismerősömnek, ha van olyan gyerek akinek nem hoznak arra használják el.
2013. aug. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ajándékba kaptam egy csomaggal,az illata nagyon finom volt :) mint a play dooh gyurmáknak,leginkább ahhoz hasonló :D mindegy is,nem vált be sajnos,pedig bármilyen pelust kaptunk,nagyon örültem neki,de ez a gyermekjólétibe landolt adományként.
2013. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Egyszer próbáltuk, mikor kisebb volt a kisfiam. Nekünk is kifolyt a pisi. Pamperst használunk, de nem ezt.
2013. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Nem gumis a dereka elég kényelmetlen lehet a babának. Gyakrabban kell cserélni ha nem szeretnéd ,hogy átázzon,meg is nyúlik a pisitől. Egyetlen pozitíivum az illata. Én a zöldet használom nappalra. A premiumot éjszakára utazáshoz.
2013. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Én botor módon azt hittem kibír egy éjszakát, hát tévedtem. Ráadásul két alkalommal reggelre szétnyílt, és a zselé beterített a fiam egész alfelét. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, és közölték, hogy nem bír ki egy egész éjszakát, cserélni kell. Ja persze, ahogy ők elképzelik. Inkább a Premium caret ajánlom, én meg voltam vele elégedve.
2013. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nekünk nem jött be, és ahhoz képest, milyen gyenge minőség elég drága...Olcsóbbak a saját márkás pelusok és ezerszer jobbak.

Én narancs pamperst nem veszek soha többet.A kék meg a fehér már sokkal jobb, de én az Aldi és a Müller pelusait adom a lányomra.

2013. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált. Próbáltam már több félét is, de ez az igazi. Puha, jó az illata, nem folyik ki belőle semmi.
2013. aug. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!