Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon gagyi a narancssárga...

Nagyon gagyi a narancssárga Pampers pelenka?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be, kifolyt belőle a pisi (4es méret). És emellett még számomra kellemetlen szaga is van. De mindenkinek más jön be, egy próbát lehet, hogy megér.
2012. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekünk sem vált be. Összecsomósodik benne a betét rész, csimbókokban áll.
2012. dec. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált. A 3-as méretet használjuk. Este 8-kor ráadom, másnap reggel 9-kor még semmi átázás. Persze volt egy két baleset, de összességében bevált. Valóban van valami szaga egyébként.
2012. dec. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4+ osat használjuk,én nagyon szeretem,alig lehet észrevenni,hogy van rajta pelus,könnyen mozog benne,jó nedvszívó és az ára is jó.egyébként fiam van.
2012. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is bevált. Sokáig használtuk 3-as mérettel, estére is. A 4-es méretet épp 1-2 hónapja nőtte ki a combocskája, és most már kifolyik a pisi - mindenből, úgyhogy estére bugyis pelenkát adok rá, abból nem folyik ki.


Mindenképpen vékonyka, puha a többi pelushoz képest, habár úgy reklámozzák, hogy estére kitart, és ki is tart, ha jó a babára. Más pelusból 4-eset használunk, de ennek a 4-ese már kicsi (20 hós kislány, 10 kg).

2012. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szerettem, 3. méretig használtuk, nem volt vele gond minőségileg. 4. méretet már az Active Babyből vettük, mert addigra már nagyon mozgékony lett a cicám és a gumis derékrész akkor már sokkal jobb. De addig nem volt gond. Én az illatát kifejezetten szerettem! Szerintem az elő pár hónapra, amíg nem olyan izgő-mozgó a baba, addig tökéletes, főleg mert addig még peludból is több kell naponta, szóval árában is elég jól jön ki az ember. A balesetekről meg annyit, hogy én mindenféle pelussal jártam úgy, hogy az első pár alkalommal kifolyt ez-az. Nekem az a tapasztalatom, hogy minden pelusnál másra kell figyelni, amikor felrakod a babára, úgyhogy utána nekem egyik pelussal sem volt baleset, éjszaka sem...ez vonatkozik a naracssárga Pampersre is!
2012. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én szerettem, néha kifolyt, de nem számottevő. Azért váltottam, mert a 4-es mérete kicsi lett neki, többi méretből pedig még jó a négyes. Most rossmann-os babydreamet használok, semmi baj vele. Szeretjük.
2012. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 5. 14:03
 9/13 anonim ***** válasza:

a 2-es 3-as méret kifejezetten bejött, tovább még nem jutottunk.

a fehér pampersből volt, hogy kifolyt a kaki, ebből sosem.

de nekünk a tesco-s pelus is bejött, vagy a huggies is

2012. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lányomnál nem vált be. 4 pelust hord eddig Müllerest vettünk. Soha nem folyt ki belőle a pisi. Most úgy döntöttünk kipróbáljuk a narancssárga Pamperst. Már aznap kifolyt a pisi belőle, és a szaga sem tetszik. Maradunk a Mülleresnél.
2012. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!