Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden este új pizsomát adtok...

Minden este új pizsomát adtok babátokra?

Figyelt kérdés

Én igen, csak érdekelne hogy másnál is így van e.

4hós kisfiú anyukája


2013. aug. 14. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Tiszta body, rugdalózó van rajta.
2013. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Kisebb korában igen, mert reggel mindig bekakilt :). Most már 8 hónapos és 2-3 napig ugyanazt a rugit adom rá.
2013. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
nem izzad bele, nem büfizi le, nem eszi le, nem sározza össze. csak akkor cserélem, ha átázik a pelenka (moshatót használunk), kb hetente 1szer
2013. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Természetesen nem, ha nincs különösebb ok rá (bepisilés, leizzadás).

Mint ahogy pulóvert sem adok naponta újat, mert nemcsak felesleges, de vízpazarlás ennyit mosni.

2013. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi idősen minden nap tisztát kaptak. Engem zavar, hogy utána már pisiszagú a pizsama a pelenkától, akkor is, ha nem ázik át a pelus.
2013. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13 hónapos a fiam és napközben is átöltöztetem, ha nagyon szutyis a ruhája. Minden este tiszta body vagy rugi és reggel is tiszta ruhát kap, nem az éjszakaiban van.
2013. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, a babamra es a 2,5 evesemre is.
2013. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igen.minden este tiszta kezeslabasban alszik.reggel pedig tiszta body és nadrág.
2013. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, este mindig. A délutáni pizsije amíg kellett (nem volt kánikula), kibírta 2-3 napig, mert előtte lezuhanyoztam, csupa homok volt és izzadság ugyanis. De azóta csak mindig tiszta body, vagy az se, csak pelus. Ő már 2 éves lesz.
2013. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is 4 hós a kislányom, minden este új bodyt kap, abban alszik (meg hálózsákban, a hálózsákot viszont nem cserélem minden nap, hetente.kéthetente szoktam cserélni, vagy ha lecsórézza vagy valami)
2013. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!