Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 2 hónapos. Már 4...

Meanett kérdése:

Kisfiam 2 hónapos. Már 4 napja minden délután kb 2 töl este 8 ig fojamatosan sir. Nem lehet megnyugtatni a cicit se fogadja el. Fojamatosan sir és kb csak 10 perceket alszik. Lent folytatom?

Figyelt kérdés
éjjel viszont nincs gond egyhuzamban 6 orákat alszik. Ez a gond mindig délután kezdődik. Pocakja nem fáj mert nem huzza fel a lábát azzal nincs gond. Lehet hogy fogzás mert nyáladzik nagyon. De ha fogzás az nem jelentkezne éjjel is? Nagyon sokat sír délután és nem tudom mi az oka. szerintetek mi lehet a baj?

#folyamatos sírás #délutánonként
2013. aug. 14. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez a tipikus "hasfájós sírás" Pontos idő szerint. Órát lehet hozzájuk igazítani. Nagyon fárasztó mindenkinek, de 3 hónapos korában abbahagyják. Nekem is ilyen volt (már nagy, nem lett semmi ártalma, hogy 2 hónapig 3-6 ig sírt, okos, nyugodt gyerek) - nem hatott semmi, talán az, ha felveszed és egy fotelben a hasadon pihen(tek). Nem kell félni, elmúlik, és 3 hónaposan ezek a babák nagyon megjavulnak - végig alusszák az éjszakát mindig. Nem fogzás, az biztos, tkp a neve "hasfájás" igaziból az sem. Első és fiú babáknál gyakoribb. Türelem.
2013. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nyálzás valóban a fogzás jele.Meglehet hogy az bántja

Kisfiam is etájt kezdte el.Bár vele fordítva volt.ÉJjel volt fenn-nappal meg aludt

Ha ahogy leírtad,a délután sírással telik,valószínűleg azt piheni ki éjszaka..De azon sem csodálkoznék ha őt is megviselné ez a vacak időjárás !!!

2013. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A karjaimban sem nyugszik meg..max egy két percre..rendesen van széklete és a lábait nem huzza fel.És mindig csak délután jelentkezik.éjjel meg délelött semmi gond.szedünk rá gyógyszert a hasfájásra már egy ideje és csak 4 napja kezdödött ez a probléma
2013. aug. 14. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hasfájás, a lányom se húzgálta a lábát, és legalább 6x kakilt egy nap, de a sírás leírásából ítélve ez hasfájás., Sokkal valószínűbb, mint a fogzás. A lányomnak kisebb a fájdalomküszöbe, úgyhogy még a hasa se volt kemény, amikor rákezdte. Masszírozd a pocakját, rakj rá cseresznyemagpárnát, ha enyhül, akkor a pocak volt a ludas. A lányomnál semmilyen hasfájásra való szer nem vált be.
2013. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért gyanakodok fogzásra mert annyira nyáladzik hogy néha félre is nyel és köhécsel.mikor hason van csak úgy dől belöle a nyál és a kis arcija is piros de csak egyik oldalt.ha hasfájás akkor eddig egy hónap szünet volt?mert az elsö honapban fájt neki és eddig nem fájt.
2013. aug. 14. 09:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kólika. Az ilyen, hogy minden nap ugyanakkor jelentkezik. A fogzás nagyon korai, minden 2 hónapos baba nyáladzik, az nem a fogzás jele.
2013. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a segítséget.Remélem mihamarabb elmúlik a hasfájós korszak.Pedig azt hittem amit most használunk gyógyszer segit mert egy hónapig tünetmentes volt a fiam és most megint jelentkezik.
2013. aug. 14. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!