Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden este másik pizsamát...

Minden este másik pizsamát adtok babátokra? Ha igen miért? Zokni kell lábfej nélkülihez?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, minden este más a pizsi. Miért? Mert sok rucija van és nő mint a bolondgomba:-) Így legalább használva vannak. Zoknit is adok rá, főleg ha hüvös van este.
2010. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam rá adni egy nagyon kényelmes zoknit, aminek nincs gumija, és pizsit 3-4 naponta adok tisztát.
2010. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát én minden este azért nem adok rá másik pizsit! de zoknit mindig!
2010. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is kb. 4 naponta cserélek pizsit és zoknit mindig adok a lábára. Alvás közben leesik az ember hője, muszáj erre gondolni. :)
2010. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-4 naponta cserélem a pizsamáját. Ha mondjuk pisis lesz, akkor természetesen azonnal. Zokni van rajta, azt minden este tisztát kap, mert reggel mikor felkel, azért talpal benne rendesen, mig fel nem öltözünk :) 15 hónapos
2010. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem cserélek naponta pizsamát, mert nem izzad meg. Zoknit se adok, mert leveszi magáról. A takarót és a hálózsákot se tűri, pedig nincs meleg (18-19 fok éjszaka). ennek ellenére még sosem volt beteg. Ő ilyen :)
2010. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 8. 12:19
 8/12 anonim ***** válasza:
15 hónapos, egy ujjatlan bodyban + egy vékony rugiban alszik. Body minden nap új (az lesz rajta másnap, amit este ráadok), pizsi 2 napig.
2010. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pizsi 3-4 naponta cserélek. Zokni nincs, 1 éves. Nyár óta zokni nélkül alszik, sosem volt még beteg. Igaz mi panelban lakunk, így mindég egyformán van meleg.
2010. márc. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13 hónaposl. Alvóruhát 2-3 naponta cserélem (kivéve, ha balesetes). Rövid ujjú body, + lábfejes egyben pizsi (rugi, de vékony) van rajta, és hálózsák. Mikor már jöttek a melegek, akkor lábfej nélkülit adtam. Zoknit lecsiszálja a lábáról. Ha jön a tavasz, akkor már nagylányos pizsit kap a hálózsákhoz.
2010. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!