Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1O hónapos babának lehet adni...

1O hónapos babának lehet adni Dörmit?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 08:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Az én fiam 9 hónapos én szoktam nekí adni nagyon szereti
2013. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2013. aug. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

Ha nem muszáj, miért adsz ilyen sz*rt a gyerekednek?

Nem szereted, hogy direkt ártasz neki?

1. válaszoló "anyukának" külön gratulálok!!


Összetevők:

búzaliszt (23,1%), glükóz-fruktóz-szirup, cukor, tojás, növényi olaj, csokoládé - 6% [kakaómassza, cukor, zsírszegény kakópor, emulgeálószer (szójalecitin)], tejpor - 5,6%* [sovány tejpor (3,3%), zsíros tejpor (2,3%)], stabilizátor (glicerin), növényi olaj, térfogatnövelő szerek (dinátrium-difoszfát, nátrium-hidrogén-karbonát), tejsavó készítmény, emulgeáló szerek (E472b, E475), zsírszegény kakaópor, étkezési só, aromák.

*53%-os tejtartalomnak megfelelő összetevőt tartalmaz!

Tartalmaz búzát, glutént, tojást, szóját, tejet.

Tartalmazhat nyomokban dióféléket.

2013. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
NEM
2013. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

3.válaszoló, én pedig neked gratulálok külön, jó tapló vagy. Lehet nem egyetérteni másokkal, de ezt miért nem lehet kulturáltan előadni?

Kérdésre válaszolva: A fiam 14 hónapos, én még nem adtam, viszont rég eszik túrórudit, amit szintén sokan nem adnak a gyereküknek.

2013. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Első vagyok!

Annyira tudtam hogy lesz olyan aki meg fog kövezni mert én adok a fiamnak


Nem hiszem el hogy ezen az oldalon mindenki csak bio ételt ad a gyermekének es ami egészséges.hagyjuk már!!!!!!!!

Miért lenne baj ha néha kap édességet. Én is eszek néha semmi baja nem lesz tőle.

Én meg azoknak az anyukák gyerekét sajnálom akik semmi finomsagot nem adnak a gyerekuknek azzal a cimszoval mert "káros"

A mai világban minden egészségtelen es káros.


Múltkor egy kérdésnél írtam hogy adok túró rudit es tiszteletet a babamnak annál is beszoltak sokan mondván rossz anya vagyok mert ezeket adom a fiamnak.

Mi káros a rudiban?????

2013. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%

Én eleve semmi cukrot tartalmazó ételt nem adtam a fiamnak 2 éves koráig.

Nem sanyargattam, evett ő cukor, aromák és állományjavítók nélkül is nagyon finom ételeket.

2013. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező ha gondolod adj neki nyugodtan semmi baja nem lesz.Mikor megláttam a kérdést már tudtam h az anyukák itt egymásnak estek.Hihetetlen.Mindenkinek szive joga eldönteni mit ad a gyerekének ezt sokan megtanulhatnák már.Amúgy ha csak 3 evesen veszed meg neki az elso dormit attol az meg dormi lesz,nem fog valtozni az összetetele. Es most johettek azzal h az nem egészséges,a zöldsegek is fel vannak fujva.Egyszer egy jol megmosott salátalevelből csippentett a pintyünk meg aznap felfordult szegeny.
2013. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
3as,azért vegyél már vissza légy szives. Amúgy nincs gyerekem,látogatóba vinném,1 drb-ot,nem egy tonnát. Az érdekelt,h 1O hósan egy baba megeszi e az ilyesmit,nem az,h ki mit ad neki v mit se. Egyezek avval,h nem egészséges,de nem is arról van szó,h ilyesmivel kell tömni a gyereket. Viszont egyik ismerősöm nem adott ilyeneket a gyerekének,aztán ovis lett,egyik szülinap,másik szülinap anyuka nélkül ás azt látni,h a gyerek nem győzi enni a finomságokat,m ott senki nem tiltja neki és hát valljuk be,kevés az a gyerek,amelyik a répát választaná ezek helyett,akkor is,ha sose nem evett. Módjával mi is ettünk annak idején és nem haltunk bele. Az meg a másik dolog,h manapság mi is egészséges? Nem akartam vitát ebből,de azért kicsit egyesekkel elszaladt a ló. Evvel az erővel az utcára se kéne kiengedni,m a levegő is káros.
2013. aug. 15. 10:47
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát igen 8as,mivel nincs gyerekem nem vok jártas ebben a témában,de most szereztem egy kis tapasztalatok :D Majd ide járok szórakozni,m elég vicces,h értelmes,felnőtt emberek igy viselkednek.
2013. aug. 15. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!