Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltözteted a babádat?...

Hogyan öltözteted a babádat? Vannak dolgok, amiket nem adsz rá, vagy mindegy?

Figyelt kérdés

Igaziból nem a praktikumra gondolok, hogy pl. 6 hónapost 25 fokban stb. hanem a "kinézetre".


Arra gondolok, hogy általában vannak dolgok, amiket nem adsz rá, mert neked nem tetszik valamiért? Vagy például odafigyelsz rá, hogy a színek, minták összhangban legyenek, mint ahogy saját magára figyel egy felnőtt? Vagy egy gyereknél ez nem számít?


Hogy kezeled, ha bele akarnak szólni a babád öltöztetésébe?


2013. aug. 15. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Magamnál is nagyon figyelek, hogy a színek és minták passzoljanak, nyilván a fiamnál is ügyelek erre. Olyan nem igazán van, amire azt mondanám, hogy ezt biztos nem adom rá. Lányos színeket persze nem visel, de ennyi. Nem akar senki beleszólni, hogyan öltöztetem a gyerekem.
2013. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pici korától kezdve fontos,volt hogy összeillő,tiszta,jó állapotú,szép ruhában legyen,puha,kényelmes pamut ruhákban,nem adtam rá lányos ruhát,mivel fiam van se rózsaszínt.Ami nem tetszett sosem adtam rá,persze azokból amiket mondjuk örököltünk rokonoktól.
2013. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Persze, figyelek rá, hogy összepasszoljanak a dolgok, szinek, minták, stb. De azért nem mindig nézem. Pl. ha leszaladunk a kutyussal 10percre, nyilván nem fogom kiöltöztetni. Lényeg, hogy tiszta ruha legyen.

De pl. örököltünk egy menő, picike bőrkabátot, olyan 4-5 hónaposokra valót. Na, azt pl. nem adnám rá. Vagyis egyszer ráadtam egy fénykép kedvéért, de azóta sem. Az ilyenek pl. szerintem nagyon kényelmetlenek egy pici babának. Nem is értem...bőrkabátot minek gyártani 5hónapos babára?

2013. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is fiam van, persze mi is kaptunk néhány rózsaszín ruhát, természetesen nem adom rá utcára - pizsamaként nagyon jó. Általában odafigyelek rá, h.passzoljanak a dolgok, de túl nagy feneket nem kerítek az öltözködésnek - ez kb.10-20 mp amit rászánok és kikapom a szekrényéből. Azért szerintem mindig csinos.

Műszálas ruhákat kiválogattam, hogy ne kelljen kerülgetni a szekrényben.

2013. aug. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen figyelek rá. Ennek okán veszek szetteket általában, amik ha nagyon muszáj kombinálhatóak legyenek, de ált elég kivenni a szekrényből és hordható, nem nagyon kell válogatni, és kényelmesek is.

Ez nem jelenti azt hogy mindig címlapfotózáshoz öltöznek a gyerekek, mert vannak olyan kombók is amik érdekesek. Ahogy a felnőtt se van kosztümben otthon minden nap.

2013. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Odafigyelek, hogy a ruhái összeillőek legyenek.

Baba korában inkább babás cuccokat adtam rá. Kisfarmert, kisinget, baseball sapkát soha nem adtam volna rá, egyrészt nekem nem tetszik, ha egy kisbaba kisfelnőttnek van öltöztetve, másrészt pedig ezek a dolgok kényelmetlenek és egészségtelek egy babának.

Most már másfél éves, természetesen most már nagyfiúsabb ruhákat adok rá.

2013. aug. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem vannak kényelmes baba baseball sapik,kis ingek,farmenadrágok is vannak,én adtam a fiamra,persze nem otthonra és nem mindig de adtam.
2013. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szól bele senki,de nem is hagynám.Próbálom normálisan öltöztetni,de a sapi nem illik egyik ruhához sem általában,de ha hüvös van,muszáj.Ha fiús egy ruha,ráadom a lányomra,mert ez nem érdekel,de azért próbálom nem papagájnak öltöztetni.
2013. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!