Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, hogy birtatok az...

Anyukak, hogy birtatok az elso heteket a kicsivel. Tudtatok aludni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Az Én lányom 1 hónapos,de alig alszik valamit éjjel.Nappal sokkal többet de akkor ott a nagy és foglalkoznom kell vele,ugy hogy pihenés nem sok van.De nem panaszkodok mert megéri értük.

Amúgy a kicsi azt csinálja,hogy elmúlik a 8 óra és üvölt egy folytában éjfél-fél 1 utána alszik és valamikor már 2 kor fel kell enni,de van hogy kihúzza 5-6 ig.

2013. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem a kórházban töltött napok remekek voltak a kicsilány csak evett meg aludt :-) Aztán hazajöttünk és 3 hétig egyáltalán nem volt hajlandó aludni este :-S Remekül felcserélte a nappalt az éjszakával... Aztán szerencsére egyik napról a másikra valahogy visszafordult. Akkor napközben aludtam vele valamennyit, de az nem volt olyan pihentető mint az esti alvás úgyhogy már alig vártam hogy aludjon este is... Most már 10 hónapos kétszer kel este úgyhogy még nem most lesz végig aludt éjszakám, de tündéri úgyhogy megéri :-)
2013. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tica0121 ***** válasza:
Az én babám 3 hetes. Annyira rendes bba, hogy eddig 2 éjszaka nem aludt, a többi éjszakákon 11-kor, 2 körül és 5 körül kel enni. Nagyközben déllőtt és délután is fent van 3-4 órát, de egyébként alszik. Amikor fent van, akkor sem sír, nem kell egyfolytában ölben tartanom. Tusom, hogy szerencsés vagyok, mindenki álma egy ilyen rendes bébi! :)
2013. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elso 3 hetet vegig aludta a fiam. En vele egyutt..a lakas kaosz volt:) csak ettunk aludtunk meg furodtunk..aztan 15 honapos koraig ejjel se nagyon aludt..legalabb 7szer kelt! Meg nappal is nagyon keveset. Emlekszem 8 honapos koraig 23 percet aludt percre pontosan napi 3 szor..hat sz.rni nem volt ideje mellette az embernek..aztan 8 honapos koratol rendezodtek a nappali alvasok aztan 15 honapos koratol az ejszakai is. Ugyhogy en az elso 3 hetre ugy emlekszem vissza hogy akkor pihentem utoljara..azota nincs megallas.:)
2013. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én szerencsésnek mondhatom magamat mert amióta haza jöttünk a kórházból átalussza az éjszakát :) (sajnos tápszeres) eddig csak 2-4alkalom volt mikor fel kell éjjel enni. 19-én lesz 4hónapos.
2013. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabszem ***** válasza:
Hát én nem tudtam aludni, de nem a gyerek miatt hanem mert az idegeim kikészültek + sztem kicsit depis lettem. Altatóval tudtam csak aludni hónapokig. A baba 3 óránként fent volt, de 6 hetes korától átaludta az éjszakákat.
2013. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehezen, sokszor kelt éjjel, már sírógörcsöt kaptam a végén. 4 hónapos koráig szoptattam, aztán besokalltam az óránkénti keléstől és tápszert adtam neki éjszakára. Az első éjszakát átaludta én meg keltem óránként, hogy él-e még. :) Aztán beállt a kétszer kelésre, egyszer éjfél, egyszer hajnali 4 körül kel enni. Azután alszik még 3 órát, ha szerencsés vagyok de van h 5-től kiabál és játszani akar. Mondjuk ez még mindig jobb, mint amikor óránként kelt, szopott fél órát, bealudt és mire én elaludt volna, már kelt is. Nem is tudom, hogy bírtam olyan sokáig.
2013. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!