Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babánk 4 hós, már egyedül...

Babánk 4 hós, már egyedül fogja az ivós üvegét, de rendes üveg és nincs füle. Milyen üveget ajánlanátok, amit könnyen meg tud fogni?

Figyelt kérdés
ha lehet, linkeljetek is légyszi! köszönöm szépen!

2013. aug. 16. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen márka? A legtöbb üveghez kapható külön fül. Nekünk Tommee és Avent is van. Külön vettem rájuk fogantyút.
2013. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
canapol
2013. aug. 16. 19:46
 3/6 A kérdező kommentje:
de üveg az üveg ,így olyan kell, amit ha eldob, nem törik el.
2013. aug. 16. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha eldobja fogóval együtt, akkor az üveg eltörik. :) Most akkor egy új műanyag cumit akarsz, vagy az üvegre fogót? Amiket írtam, azok műanyagok, és mindhez kapható fogó is.
2013. aug. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, ezt dobálhatja, még nem tört el:) Tudsz venni kisebbet is, hogy elbírja a baba, és külön fület is lehet venni hozzá. Csak ajánlani tudom!

2013. aug. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, időközben sikerült megtalálni egy jót, ovális cumisüveg a neve. van my baby és baby nova márkában is.

köszönöm szépen a segítséget!

2013. aug. 17. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!