Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti meddig adtatok baba italt...

Ti meddig adtatok baba italt a babátoknak?

Figyelt kérdés
És mikortól "normális" 100%-os gyümölcslevet? Eddig a Szentkirályinak vettük a gyümölcsleveit. 8 hónapos a babám, nem hajlandó a vizet és a teát meginni, és ebben a melegben csak úgy tudok beletukmálni folyadékot, hogy ezt higítom kb. 1/5 arányban vízzel. (5 a víz). De elég borsos ára van. Szerintetek higíthatok neki normál 100%-os gyümölcslevet is, amit mi is iszunk? Köszönöm

2013. aug. 17. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

az én fiam 10 hónapos nagyon ritkán csinálok neki rendes szörpöt nagyon szereti.

olyan szörpből amit mi iszunk.

ő a 100 százalékos gyümölcslét mindig kibukja nem bírja a pocakja ezért már nem próbálkozok vele pedig vizzel szoktam higítani

2013. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad még a Rossmanban kapható babáknak való gyümilevet.4 hónapos kortól adható.Fél literes,és akcióban csak 300ft. Nagyon jó.Sokféle izben van,és bio minőség.Én ezt hígitom neki,és nagyon szereti.Nálunk is az volt a gond,hogy kezdettől nem akarta inni a vizet és a teát.
2013. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!