Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vásároljak olcsón?

Hol vásároljak olcsón?

Figyelt kérdés

A kisfiam 6 hós és Maxi pelenkát használ.

Hol vehetek olcsón, mondjuk pampers, libero, dada......stb.

Pelenkadiszkont nagyker áron.......????

Budapesten van???

Mondtok nekem oldalakat, ahol nagyon olcsón vehetek pelenkát???


2013. jún. 25. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2013. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mi számít nagyon olcsónak.Én most a 3-as Liberóból 128db-os kiszerelést veszem 5500ft-ért. Hirdetési oldalon találtam.
2013. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

DM-es baba csomagot kiváltottad? Abban van 15%-os kupon a vásárlás végösszegéből és azt hiszem 550 Ft kedvezményes kupon is liberora, pamersre. Illetve ha van 150 pontod, a kuponfüzetben is van ilyen 15%-os kupon.

5400 Ft a pampers a dm-ben, amiből jön le a kedvezmény.

2013. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kíváncsicska ***** válasza:
Plussz ha elkezded gyűjteni a pontokat a kártyára 300Ft után 1 pontot kapsz akkor ha összejön 50 akkor 25%-os kedvezményt tudsz igénybe venni egy kuponfüzet kiváltásával a legdrágább termékre.A pampers ára 5500Ft akkor abból -25% jön le.És ha erre van még egy 15%-os végösszegised (vagy a bababónuszos kuponfüzetben található, vagy ha van 150 Pontod akkor a kuponfüzetből)akkor még az is lejön belőle.Tehát így néz ki a végén:(5500-25%)-15%.Ennél olcsóbban sehol nem veszel pelenkát.De ez bármilyen pelenkára vonatkozik nem csak a pampersre.Addig amíg nincs annyi pontod hogy azt kiválts addig a pelusokra kupon formájában (bababónusz) vannak kedvezmények (pár száz Ft, de ez is több a semminél) addig az tudod használni, vagy az infopulton tudsz nyomtatni 0 pontért előre meghatározott kedvezménykupont.Ez a dm.Így nagyon megéri vásárolni
2013. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a Dm-et ajánlanám és pluszban még az Aldis pelust. Tudom, írtad hogy Pampers stb érdekel, de mi most próbáltuk az Aldis pelust, nagyon jó áron van és szuper jó. Nekem a Pampers csalódás volt, 1-2-es méret még elment, de a 3-as nagyon nem vált be. Így jött az Aldis. :)
2013. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is Pampers-t használtam eddig, de kipróbáltam az Aldi-s pelust és sokkal jobb.
2013. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én DM-es Babylove-at szoktam venni. 30 db 1200 forint. De még a tescós is jó és olcsó. 36 db és 1400 forint.
2013. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!