Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öltözködési hisztire tudtok...

Öltözködési hisztire tudtok megoldást?

Figyelt kérdés
Kisfiam10 hónapos és néhány hete öltözéskor, pelenkázáskor iszonyúhiyztit csap. Vergődik, felül, elmászik, öklendezésig ordít. Ha szépen, ha erélyesebben szólok rá az se használ. Mindjárt jön a rossz idő akkor mi lesz, most egy body rövidgatya negyed óra...Ez csak nálunk van így? Vanerre megoldás?
2013. aug. 19. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 éves, hónapok óta ez megy. Próbálok mindig vmi érdekeset adni a kezébe, nem mindig használ, de ideiglenesen lefoglalja pelenkázásnál.
2013. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is a kezébe adok vmi játékot pl. pelenkázásnál. Max feláll és úgy adom rá a pelust :)

Öltözködésnél pedig dicsérem, hogy nézd apa milyen ügyesen öltözik Lilike és meg is tapsolom :) néha már ő maga adja a kis kezét, hogy dugja a póló ujjába. Még kicsi de szerintem a dicséret nagyon fontos és a nyugalom :) aztán néha bejön néha nem :)

2013. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!