Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki fogja hagyni a mászást?

Ki fogja hagyni a mászást?

Figyelt kérdés
Babám 8,5 hónapos, kb két hete ült fel kutyából. Kúszva közlekedik, és próbálkozik a felállással, trdelni már térdel a kiságyban. Nem fog mászni? Hogyan vehetném rá, hogy másszon? Vagy ha felállt és elkezd lépegetni, akkor majd egyszer csak mászni is fog?
2013. aug. 19. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 8 hósan állt fel, 8,5 hósan ült fel, 10 hósan mászott. Lépegetni 11-12 hósan kezdett. Addig csak mászott és álldogált
2013. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi még az is lehet hogy úgy jártok mint mi :) én is ezen aggódtam mit ad isten előbb felállt kapaszkodva minthogy másszon. aztán 9hónaposan elkezdett mászni most 16hós és még mindig mászik, nem indult még el. úgyhogy még semmi sem biztos :)
2013. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy kimarad, sőt.

Az én fiam, és a múlt hónapban a barátnőm lánya is úgy járt, hogy kúszott, majd a kiságyban felállt, utána 2 nap múlva elkezdett mászni. A felállás nem ugyanaz mint a járás, vszeg hamarosan elkezd mászni.

2013. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom előbb járt mint mászott. 11 hónaposan elindult és kb. 3-4 hétre rá kezdett mászni a játékai után, mikor lusta volt felállni. :D
2013. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Remélem, hogy fog mászni, mert az nagyon fontos dolog. Sokkal jobban szeretném, hogy másszon, minthogy felálljon és elinduljon. Főleg mivel két réteg ruhában és zokniban kell lennie, mert kúszva közlekedik és nem akarom, hogy felfázzon, pedig ha tudna mászni, elég lenne csak egy réteg ruha meg zokni. :(

Ment mindenkinek a zöld kéza, :)

2013. aug. 21. 09:08
 6/6 A kérdező kommentje:
* kéz
2013. aug. 21. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!