Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a párja maradt otthon...

Akinek a párja maradt otthon gyesen, az hogy élte meg, hogy nincsen a gyerekkel szinte egész nap?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem van olyen ismerősöm aki 6 hónap után visszament dolgozni és apuka maradt otthon a gyerekkel. Mindez éppen azért volt mert nem bírt otthon lenni egész nap a babával. Neki teher volt a pelenkázás, etetés, altatás, sétálgatás stb... Van ilyen is. Szerencsére az apa pont az ellenkezője volt ennek, tökéletesen ellátta a babát.
2009. okt. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Az lehet,hogy van ilyen,de.......

Az milyen anya akinek teher a gyermeke......????

Pfffffff...

Nekem nincs ilyen ismerősöm,szerencsére!

Minek szült gyereket az ilyen nő!

És az a szörnyű az egészben,hogy akinek nem lenne teher annak meg nem lehet babája,az ILYENNEK meg igen!!

Nekünk anyáknak az a dolgunk,hogy felneveljük a gyerekeinket!!!!!!!!!

2009. okt. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, miért kell leordítani azt, aki egy idő után visszament dolgozni, és apa tökéletesen ellátja a babát. Egy gyerek kétszemélyes vállalkozás, és istenem, van olyan,ahol inkább apa az anya, és fordítva. Én a lányunk kétéves korában mentem vissza, a férjem volt még itthon vele egy fél évig. Tök jól elvoltak, senki semmilyen hátrányt nem szenvedett ezért. És való igaz, jót tett nekem is a munka, és egyáltalán nem gyászosan éltem meg, hogy nem vagyunk együtt a nap 24 órájában a kislányommal.
2009. okt. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Én 1 hónapos kora óta dolgozom,de csak hétvégén! Az apjával van vagy valamelyik mamánál alszik.Megszokta és nagyon szeret velük lenni.Hétköznap mindig velem van.Én nagyon szeretek dolgozni/vendéglátás/és egy kicsit feltöltödök közben.
2009. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt elhiszem hogy feltöltődsz,de amikor válaltad a gyereket,tudtad,hogy mivel jár!!

Hangsúlyozom,NEM AZ APA FELADATA A GYYEREKNEVELÉS!!!

Soha nem is volt!!!!

2009. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Mégis, kinek a feladata a gyereknevelés?! Szerintem az anyáé és az apáé. És az, hogy ki milyen mértékben veszi ki a részét, szerintem teljesen mindegy. Attól még lehet valaki jó anyuka, hogy nincs egész nap a gyerekkel, mint ahogy az az apuka is lehet jó apuka, aki nincs egész nap a gyerekkel. A nővéreméknél pl. a sógorom volt mindkét gyerekkel otthon egyéves koruk után, nekik baromi jól működött a rendszer.
2009. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Én vagyok aki hétvégente visszajár dolgozni.Nem tudom hogy az 5.hozzászoló miért nem a kérdésre válaszol!!!!Miért szól bele másnak az életébe.Ettől én még nem vagyok rossz anya!Nálunk igenis müködik a dolog.Úgy gondolom az apának is ki kell venni a részét a gyerek gondozásában és nevelésében.
2009. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is müködik a dolog! Az apuka kel fel hozzá éjszaka ha én megyek másnap dolgozni.Egy héten 12 órát dolgozom csak!A többi napot velem tölti...de van amikor elmegyünk egy kicsit kikapcsolodni/mozi,wellnes stb./akkor mamázik.Abban a pár órában mikor dolgozom többször eszembe jut a kislányom és sietek haza.De én még nem láttam hátrányát a dolognak.Nem tudom egyeseknek mi a bajuk és miért szólogatnak be másnak!Semmi közzük hozzá hogy ki mit csinál...
2009. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A gyerek válalás egész életre szól és szerintem vannak anyák, akik azért mennek dolgozni,mert depressziósak lesznek(na ezt előre nem lehet tudni, hogy szülés után hogyan viseli az anya).Nővérem gyereknevelés mellett dolgozik otthon és elég nehezen bírja,de vállalkozó és ő a fő pénzkereső.Volt 1 hét amikor nálunk lett volna a baba, hogy tesóm tudjon dolgozni és pihenni,de mégsem tudtak elszakadni tőle és az apa nálunk lákott a gyerekkel(igaz csak teher volt számunkra hogy az apa ott volt,mert a ygerekkel nem foglalkozott,de kaját kellett neki adni)

Szerintem jót tesz az anyának, ha kimozdul,mert elég rossz lehet egész nap a 4 fal között lenni és elzárva külvilágtól.

2009. nov. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
főleg télen rossz,mert egy pici babát nem lehet rángatni jobbra -.balra....arról mér nem beszél senki,hogy az élethez egy rahedli pénz kell,és azért ált. meg kell dolgozni,és ha pici korától megszokja hogy sokat van apával,nem lesz gond később se hogy menni kell dolgozni,,,,amit az ember megszokik az jobb,mint amikor változik valami...és anyukának is jól esik feltöltődni,és vidáman tér vissza....ez tényleg így van....
2009. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!