Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs különösebb elvárás,...

Nincs különösebb elvárás, hogy miben hozzuk haza a babát ahol én szülni fogok júliusban, miben hozzuk haza? Illetve mikre lehet szüksége egy nyári babának?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hamarosan szülök (10.-ére vagyok kiírva).

Én bepakoltam a babának a következőket: 1 rövidujjú body, 1 hosszúujjú body, 1 ujjatlan rugdalozó, 1 kiskardigán, 1 kissapka, 1 kiszokni, 2 textilpelus. Azt majd megkérdezem benn a kórházban a nővérkéktől, mibe érdemes öltöztetni, mert én nem tudom eldönteni, mindenesetre minden nálam lesz, ami kellhet, ill. tudok szólni a férjemnek.

Amire szüksége lehet a Picúrnak (szerintem, legalábbis mi ezeket beszereztük): 56-os és 62-es méretű body (ujjatlan, rövid ujjú, hosszú ujjú), szintén 56-os és 62-es rugi (ujjatlan, rövid ujjú, hosszú ujjú), 56-os és 62-es kardigán, újszülött sapka, zokni, 62-es napozó.

Azt, hogy hány db.-ot vesztek, rajtatok áll, mi body-ból vettünk: kb. 4-4 db.-ot minden fajtából (majd meglátjuk, sok vagy kevés), rugiból kevesebbet, mert meleg van: ujjatlanból van 4 db., hosszú ujjúból 1 db., kardigánból: 2 db., sapkából: 2 db., zokniból: 3 pár, napozóból: 2 db.

Aztán majd meglátjuk, jól döntöttünk-e.

További kellemes babavárást, könnyű szülést!

2008. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp babahordozóba hozzátok haza, amit bele lehet kötni az autóba, ill. a baba is becsatolható. Máshogy nem lehet szállítani a babát, a rendőr is megbüntet, ha nem így teszel.
2008. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. júl. 1. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!