Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hasfájós volt a babája,...

Gabi86 kérdése:

Akinek hasfájós volt a babája, hány hónap után múlott el? Fokozatosan vagy egyik napról a másikra maradt abba?

Figyelt kérdés
A kis lányom már 1,5 hetes kora óta szenved ezzel a hasfájásal.alig alszik valamit napközben van hogy éjszaka is nyüglődik.vannak jobb napok is mikor kevésbé fáj neki,de sajnos vannak nagyon rossz napjai is mikor megetetni sem lehet.nagyon sajnálom és már fogy a türelme szegénykének.már egy csomó cseppet,teát hasmasszírozást kipróbáltunk.a védőnő csak annyit mond hogy türelem,majd kinövi,de ezt nagyon nehéz nézni hogy szenved.tényleg nem tudom mit tehetnék még érte.van hogy egy percre nem tudom lerakni mert annyira nyügi.(jó a frontok is közrejátszanak tudom)kiváncsi vagyok meddig kell ezt még elviselnie.(tudom ez is változó)egyfolytába magamat ostorozom,mit lehet még tenni és hogy én csinálok e valamit rosszul.már elmúlott 2,5 hónapos.várható már az hogy abbamarad?

2013. aug. 21. 15:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
4 honapos volt mire azt mondtam elmult. Mikor elkezdtem hozzataplalni akkor ehettem en is barmit es mar nem erezte meg (anyatejes).
2013. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nálunk is fokozatosan múlt el, nagyjából 4 hónapos korában. Szerintem szép lassan fejlődik az emésztőrendszere és egyre jobb lesz a helyzet.
2013. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
hát remélem én is hogy így lesz kedves utolsó,mert már a nem alvástól be van dagadva szegényemnek a szeme(ez 3 hete van így),meg "táskái" is vannak.a védőnő,meg a doki is azt javasolta hogy etessem 3 óránként majd attól jobb lesz 3-4 napig bírtam ezt és megsajnáltam szegény azóta ismét gyakrabban szopik,csak annyi a különbség,hogy meg tudom szoptatni normálisan,mert amikor megvártam a 3 órát akkor meg olyan sírásrohamot levágott hogy nem tudtam megszoptatni,mert nem volt hajlandó,csak rá egy fél óra unszolás és nagyjából megnyugtatás után.
2013. aug. 22. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!