Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babám nagyon hasfájós,...

Első babám nagyon hasfájós, sírós, nyugtalan, nem alvós és a mai napig egy eléggé pörgős gyerek. Mire számítsak a másodiknál? Ugye nem lesz újra rémálom az első 4-5 hónap? Annyira vágyok egy nyugis mosolygós újszülöttre!

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
hát erre nincs biztositék avgy olyan elsz vagy nem. Van akinek mindkét babája hasfájos van akineke gyik sem avn akinek csak az egyik.... előre senki nem fog tudni biztosat mondani neked. Egyik ismerősömnek mindkét babája hasfájós volt és nem 3-4 hónapig hanem 7-8hónapig. Szerencsére már túl vannak rajta, nem is akarnak 3. babát....
2013. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs garancia semmire.szerintem az a ritka, ha két baba ugyanolyan. Nekem szerencsére mindkét babám nyugodt volt, és nem voltak hasfájósok, viszont az első átaludta az éjszakákat pár hetes korától, a második pedig még mindig legalább 2 x szopizik este, pedig már fél éves. Ezt dobta a gép:) ne aggódj előre, lehet egy tünderi nyugodt gyereked születik.
2013. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első (lány) hasfájós, sírós, tipikus többemberes baba volt. Utána pörgős, dumálós-izgő-mozgó kislány lett, 2 éves korától már nem aludt délben. A második (fiú) egy álom, nem fájt a hasa, evett, aludt, nyugis, békés kisfiú volt. Kb 1-1,5 éves koráig, most hangos, ordibálós, nagyszájú, pörgős, nyugtalan (2,5 éves) kissrác, viszont hatalmasakat alszik még most is. A lányom közben lenyugodott, ő most alszik sokáig, olvas sokat, bár dumálni, intézkedni, pörögni most is szeret, de sokkal nyugodtabb, mint volt. Pár hét, és jön a harmadik na ő milyen lesz vajon? Én azt mondom, ahány gyerek, annyira mások, és közben is folyamatosan változnak. Kicsi az esély, hogy újra rémálom lesz, de persze még az is előfordulhat. De ez ne rettentsen el a második babától!
2013. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
OFF: Nekem is ilyen aggodalmaim vannak. Ugyan így vagyunk mint ti. Van egy kislányunk akivel az első 5 hónap nagyon nehéz volt. Hasfájás, egész nap nem aludt szinte semmit.Kézben sem nyugodott meg. Most 16 hónapos és egy cserfes, pörgős kislány.Nagyon sokat rosszalkodik, elszalad ez utcán, hisztizik.Már most alig bírok vele. Kitesz 6 fiút. Télen belevágunk a "tesógyártásba". Nagyon félek, hogy olyan izgága "többemberes" lesz, mint a lányunk.Két ilyen gyerekkel idegosztályon kötök ki az biztos..de mindenképpen két gyereket szeretnénk akkor is ha andaxinon fogok élni! :D Én amúgy azt sem tudom milyen a nyugis mosolygós újszülött.
2013. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt mintha én írtam volna... Én kislányom 17 hónapos nagyon eleven, az a mindenre felmászok típus, kis kamikaze 0 félelemérzettel, emelett minden érdekli minden kell neki mindent meg kell néznie nem marad nyugton egy percre sem. Utcán nem is tudok vele sétálni csak babakocsival mert teljesen kezelhetetlen. 2 hónap múlva jön a tesó. Kis korkülönbséggel akartunk még egy babát mert úgy voltunk vele, hogy a nehezén így előbb túlleszünk aztán összenőnek és én is tudom folytatni a munkámat. Meghát vágytam is egy pici babára újra...de most egy kicsit kétségbe vagyok esve hogy mi lesz ha ő is ilyen lesz. Imádom a kislányomat amúgy de ő tényleg több gyereket kitesz amelett hogy nagyon értelmes, szeretnivaló kis mókamester!
2013. júl. 13. 21:26
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam visszatérek és elmesélem hpgy az elmúlt egy év egy rémálom volt. Főleg az első fél év. A kisebbik lányom 2013 szeptemberében született, fél évig se éjjelünk se nappalunk nem volt, extrém hasfájós, a nővérénél 10X nehezebb eset volt. Most hogy betöltötte az 1 évet kicsit fellélegezhettünk, pár hete sokat javult az életünk. De azért csak hajrá csajok, jó a kis korkülönbség, remélem nálunk is behozza a gyümölcsét a most befektetett energia.
2014. szept. 20. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok! Sajnálom amin keresztül mentetek. :/ Azóta mi is többen lettünk. :) 7 hetes a kisebbik lányom. Dettó, mint a tesója ő is hasfájós. Borzasztóan. 7 hete minden estén ordításból áll. Apával egymásnak adogatjuk, hogy enni és tusolni tudjunk.Nappal is sokat sír..Már alig várom, hogy nőjön kicsit és elmúljon ez a fránya hasfájás..
2014. szept. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!