Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az hogy kiszáradhat a...

Igaz az hogy kiszáradhat a baba éjjel ha nem kap enni (nem szopik) mert átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez hulyeseg. Ha napkozben eleget szopik, akkor nem szaradhat ki. Amugy ha szomjas, ugyis jelzi.
2009. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom ki mondta ezt, de nagy butaságot mondott. Egy baba ha éhes, ha szomjas úgyis szólni fog, inkább örülni kell, hogy végigalussza az éjszakát.
2009. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt még nem hallottam, nekünk azért kellett kb 2 hónapos koráig éjszaka felkelteni és megetetni, mert könnyen leesett a vércukra. Azóta viszont 7-8 órákat alszik és minden labor eredménye tökéletes!
2009. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kis súlyú a baba amikor megszületik vagy koraszülött akkor kell etetni éjjel is, akár felébresztve is. Én hallottam ilyet az ismerőseim között de valami baj volt a babával. Konkrétan nem tudom mi de gondolom, hogy nappal se nagyon evett és végül kórházba kerültek.
2009. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te kiszáradsz ha nem eszel,iszol éjjel?
2009. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Koraszülött és vagy beteg babáknál előfordulhat!Náluk 3 óránként előírt adagokkal kell etetni!Ha aluszékony és nincs ereje szopizni akkor cumis üveg!Ha ez sem megy akkor korház!

Én tudom, két gyerekkel végig csináltam ezért egyik sem szopizott mert üvegből kezdték etetni!De örültem annak is hogy meg tudják etetni!

2009. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na engem is ezzel rigatott a védőnő, meg hogy drasztikusan leesik a cukra. Pedig a lányom nem volt koraszülött, rádásul 4 kg fölött született és 2 hónapos kora óta nem eszik éjjel, mikor nagyon fogzik, akkor kér inni, de egyébként meg makk egészséges másfél éves.
2009. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!