Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek erről mi a véleményetek?

Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én nem bírtam ezt végignézni, nem hiszem, hogy ez jó a babának.

[link]


2013. aug. 22. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát én sem néztem végig... elég ostoba ez a nő. de fölleg az anyukájuk aki engedi, hogy ezt csinálja a gyerekével. Ostobaság szerintem amit ez a nő művel de ez csak az én véleményem. Én biztos, hogy nem engedném, hogy ilyet tegyenek a kislányommal!!!!
2013. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azért végig lehet nézni, de baromira nem értem miért jó! Főleg a vizes rész. Oké, hogy nem nyel levegőt, de akkor se jó, ha valaki nem tud akkor lélegezni amikor akar!
2013. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Úgy lóbálja, mint ha ronybaba lenne, félelmetes. A szülő is, aki ezt kéri, meg a nő is, aki ezt csinálja. Az emberi hülyeség határtalan tud lenni.
2013. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Te jo eg! Egeszsegugyben vagyok, de nekem senki ne mondja, hogy ez jot tesz a babanak. A joga meg alapvetoen nyugalmat, beket hoz a jogat vegzobe, de ez a baba vegig visit. (nem csoda) Orulet, hogy valaki ezert fizet is. Adja az eg, hogy mindig elkapja a gyereket a kedves "szakerto"...
2013. aug. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nekem egyszer valaki azt mondta, hogy ilyen pici korban nem szabad nagyon mozgatni, mert elmozdulhat az agya

:(

2013. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Felidegesített ez a vén p.csa! :D
2013. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Úristen, ez nem normális dolog.

Én is ugy tudom, hogy nem szabad őket így dobálni mert a kis agyuk még mozog , nem fix a koponyájuk még, igen nagy agykárosdász is szenvedhetnek.

Ez semmire sem jó. max arra, hogy sérüljenek a babák.

Engem is felidegesített!

Amugy azt a nőt kéne így dobálni, csak nagyban, megnézném mit szolna hozzá! barom.

2013. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jesszus!! Szerencsétlen gyerek mintha rongybaba lenne. Na nehogy már valaki azt mondja, hogy ez jó a babának!! Felháborító, hogy ilyet tesz és még fizetnek is érte!!!!!!
2013. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát ez undorító, és beteg!!!! Nagy az Isten állatkertje, de azért nem gondoltam, hogy ennyire!
2013. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Idióta...
2013. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!