Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erről az éjszakai tápszerről...

Erről az éjszakai tápszerről vélemény? Próbáltátok már?

Figyelt kérdés

[link]

kislányom 7 hónapos,de éjszaka még felkel egyszer enni.kipróbálnám ezt a tápszert,hogy át adulja vele az éjszakát?próbálta már valaki?tapasztalat?


2013. aug. 3. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi ezt használtuk!reggel 7ig aludt!próbáld ki,nekünk nagyon bevált!
2013. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. aug. 3. 12:46
 3/11 anonim ***** válasza:

nekünk is jó volt,meg a humana is.

amúgy mit adsz neki vacsorára? nálunk a tejpep vált be,majd a jóéjt tejpep.

2013. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig tàpszert kapott!reggeli tàpszer,tízórai gyümölcs,ebéd főzelék,uzsi tejpép!nem fekszi meg a pocakjàt,ha vacsira tejpépet kap?
2013. aug. 3. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

A tejpépet is adhatod éjszakára,az én kisfiam azzal is aludt reggelig.Ha álmosabb volt és tudtam,h.nem bírja ki a tejpép etetését akkor kapta ezt a tápszert.Mind kettő jó vacsira ebben a korban.

2013. aug. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja,még annyit,h.pl.a du-i tejpépbe tehetsz gyümit is,szeretni fogja!Banán,alma,barack...bármilyet!Az estit meg simán,csak,h.szívesebben megegye,így mégsem azt eszi vacsira mint uzsira;-)
2013. aug. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a jó tanácsokat!:) neked is felébred a babád enni?és ezeket,ha kapta vacsira,akkor onnantól átaludta neked az éjszakát?
2013. aug. 4. 08:26
 8/11 anonim ***** válasza:
:-) Mi már 3,5évesek vagyok.De jól emlékszem,h.már kevés volt a táp,és barátnőméknél bevált a tejpép meg az éjszakai táp ezért próbáltam ki.Fejlődés ugráskor már kevés csak a táp ezért ébred fel.Nekem volt olyan h.felkelt sima tápot megcsináltam,jó ha a negyedét megitta,és aludt tovább.persze ha kevesebbet csináltam jött az ordítás hajnalok hajnalán.mire megcsináltam a köv.adagot az ordításba belefáradva bealudt,persze fél óra múlva kelt megint!Agybaj!De ez az éjszakai tápi ezt megoldotta.Picit sűrűbb jobban lakik tőle.Vagy kipróbálhatod a grízt is.sima vízben hígra megfőzöd és sima táppal tejbegríz állagúra kevered.Kb.2-3 adagoló kanálnyival.Ezt szintén feldobhatod gyümivel,házi lekvárral amiben nincs pl.szalicil.Jobb éjszakáitok lesznek;-)
2013. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi,nagyon aranyos vagy! :) igazából erre az egyszeri kelésre sem nagyon panaszkodhatok,de 4 hónapos korában már egy hétig átaludt az éjszakát olyan hajnal 4ég,de aztán szegény elkapta a rotát és nagyon sokáig tartott,mire rendbe tettük a napirendet...azóta egyszer sem aludta már át...rendszerint hajnal 1kor megébred és félálmában megetetem...utána még alszik 6ig...tegnap este pl megevett egyszerre 27 ml tápszert,de ettől még ugyanúgy megébredt...akkor tényleg valószínű,hogy már nem elég laktató neki...de váltani meg tudunk,mert ez ar-es tápszer neki és ebben a fajtában nincs nagyobb babáknak való,mert ezt 1 éves koráig lehet neki adni...
2013. aug. 4. 10:35
 10/11 A kérdező kommentje:
*270 ml tápszert evett meg :)))
2013. aug. 4. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!