Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek milyen márkájú...

Újszülöttnek milyen márkájú elust ajánlotok venni? És mennyit?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első babánkat várjuk, hasonló kérdésem volt az ismerőseimhez nemrég :) azonos válaszokat kaptam különböző helyekről:) Ezért gondoltam megosztom veled. Azt mondták, hogy mivel kiszámíthatatlan a mérete a babának vegyünk egy csomag 1-es és egy csomag 2-es pelust és ha meg van a méret, akkor már bevásárolhatunk belőle :) Amúgy a Pampers Premium Care-t javasolták.
2013. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem én is azt fogom eg 78 db-os csomival. Amúgy ajándékba kaptam már egy 108 db-os 2-es pampers-t.
2013. aug. 22. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Az 1es méretből ne vasarolj be hisz hipp hopp kinovi majd látod mennyi kell belőle ha megszuletett elsőre 1csomag elég! En is pamperst vettem újszülött korától kezdve de később majd latod ha akarsz váltasz de elsőre szerintem a legalkalmasabb a pampers! Boldog Babavarast es konnyu szulest!:-)
2013. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az első hónapban olcsóbb pelenkát használtam, (azt hiszem Lidl-öset), mivel napi kb 8 pelenka elment. aztán mikor már elmúlt nála a tisztulás, tehát hogy nem kellett óránként-2óránként cserélni, akkor vettem minőségi pelust (pampers-t). mi nem használtunk 1-est, alapból 2-est vettem. a babám hamarabb jött és picike is volt (2,71 deka, 48 centi), de nem volt rá nagy. és tényleg annyira gyorsan nőnek az első hónapokban. 1 hónapos mérésre mikor mentünk a kisfiam 7(!!!) centit nőtt.
2013. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is premium care pelussal kezdtünk, nálunk sok fogyott el jó pár csomag.

A növekvés elég változó szerintem. Az én babám az első hónapban csak 1,5 centit nőtt.

2013. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem fiam van, 5 hetes. 3470 grammal és 53 cm-el született.

Nekem a legelején a Libero 1-es vált be, mert én a Pampers 1-est nagynak találtam.

Most használjuk azt (prémium care), ez a 3. Csomag 1-es pelus. Jelenleg közel 5 kg a Drágám és kb. 60 cm. Ha ez a csomag elfogy most már a 2-esre fogunk váltani.

Remélem tudtam segíteni! :-)

2013. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!