Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon durva, hogy egy 11hónap...

Nagyon durva, hogy egy 11hónapos babánál még egy étkezést sem sikerült kiváltani?

Figyelt kérdés
Eszik tízórait is,ebédet is,de utána mindig szopizik!
2009. okt. 29. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem, most mi a kérdésed?
2009. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt kérdezem,hogy baj ha egy 11hónapos babánál nincs kiváltva egy étkezés sem???????
2009. okt. 29. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Az attól függ, hogy mennyi szilárdat eszik. Mennyi szilárdat eszik?
2009. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hááát...Mindenből csak 4-5 falatot,vagy éppen 4-5 kanálkával.Bár napközben is többször megkínálom ezzel-azzal,gyümi stb...
2009. okt. 29. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy tévhit, nem kell étkezést kiváltani. Hozzátáplálni kell, mert ebben a korban már nem biztos, hogy jóllakik anyatejjel. Ha szopik, és eszik pár kanálkával az jó. Ő tudja, hogy mennyi ételre van szüksége, erőltetni nem szabad. 1 éves korig az anyatej legyen a fő tápláléka.
2009. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Csatlakozom az előttem íróhoz.Nálunk hasonló volt a helyzet,csak az én fiam több szilárdat evett,és utána szopi.Most 17 hós és már "csak"3-4x szopizik egy nap.Nálunk hirtelen kezdett el többet enni,ráérzett az ízére.Szerintem ha rendesen fejlődik akkor minden ok!
2009. okt. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendesen fejlődik! Kiegyensúlyozott kisbaba,mindig jó kedvű,sokat nevet!Az éjszakákat végig alussza. A napokban elindult egyedül,bár még csak 2-3 lépést mer megtenni :)
2009. okt. 30. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!