Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez tényleg már...

Szerintetek ez tényleg már beteges?

Figyelt kérdés
A picim most lett 1 hónapos.És még egy percre nem hagytam magára.Akárhová megyek cipelem magammal.Kézben,hordozóban.Ha a wc-re megyek a wc ajtó elé tolom babakocsiban és bébiőrzőt teszek mellé.Ha nyöszörög már fel is kapom.Agyon csókolom.Brutálisan imádom.Ha nincs velem halálosan aggódom és elkap a sírás.2 éves koráig szeretném szoptatni.És úgy tervezem inkább hazahozom a munkát,de a kislányomat nem hagyom magára.Senki nem foghatja meg,csak a férjem de csak a jelenlétemben.Hogy oldjam ezt? Nem akarok rossz anya lenni! Azt akarom érezze, hogy mellette vagyok és nagyon szeretem.
2013. aug. 23. 21:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beteges! Keress fel egy pszichológust, mert ezzel tönkreteszed az egész családod. A gyerekeddel teszed a legrosszabbat! Nem vagyok pszichológus, de ez nagyon depinek néz ki. Sok sikert!!!
2013. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Ani25 ***** válasza:
100%
Az en babam 6 honapos szoval ismeros az erzes, bar szerintem tulzasba viszed :( es ha mindenhova viszed magaddal akkor csak magadnak teszel rosszat(a kesobbiekben) egy percre sem lesz el nelkuled... Nem kell tulsagosan aggodni se mert hidd el nem lesz semmi baja regen se volt bebior:)))) hidd el lazabban kell venni egy kicsit:) apatol azert ne feltsd, szukseguk van egymasra es kesobb csak jobb lesz ha ra tudod majd hagyni :)
2013. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak beteges, de neki teszed a legrosszabbat. A babáknak is kell az önállóság. Nem az a szeretet, ha egy percre nem hagyod magára. Mi lesz vele, ha te véletlenül beteg leszel? Akkor a családod megőrül a gyerek sírásától.

Akkor vagy rossz anya, ha így viselkedsz. Szeretheted okosan is.

2013. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

én teljesen átérzem amit írtál, nálam kissé enyhébben de hasonlóak voltak a tünetek, utáltam ha más megfogja, sírógöcs jött rám, ha idegenek (védőnő, rokonok) megfogták

aztán negyed év alatt olyan szinten kimerültem hogy estére mindig remegtem a fáradtságtól és hányingerem volt, aztán már nem bántam ha kapok segítséget


most meg már két éves és alig várom hogy bölcsibe menjen, de valahogy úgy érzem sokkal jobban szeretem minden nappal

jobban


hidd el lazulni fog nálad is, semmi baj veled

2013. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez beteges, de az jó jel, hogy felismered ezt.
2013. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem kötekedni szeretnék, de van némi ellentmondás abban amit írsz: ha még egy percre sem hagytad magára, és a férjed is csak a jelenlétedben foghatja meg, akkor hogyan tudsz halálosan aggódni, ha nincs veled?
2013. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mikor a mellékhelyiségben tevékenykedik :)
2013. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen a wc-re nem viszem be! :)
2013. aug. 23. 23:59
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
és miközben ülsz a klotyón sírsz, és halálosan aggódsz, hogy mi lehet a babával, aki a wc ajtó előtt ül a kocsiban, mellette a bébiőrrel? mert ha ez így van, akkor sürgősen keress fel egy szakembert!
2013. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beteges.

A babaát sajnálom a legjobban. Ahelyett, hogy nyugodtan pihenhetene, Te pakolászod szegényt a babakocsiba, abból a hordozóba, majd cipeled egy kicsit ölben is.

Az egészséges fejlődéséhez neki most sok alvásra és tejcsire van szüksége. Nem arra, hogy ide-oda rángasd.

Ha nem bírsz uráá lenni ezen helyzeten, akkor keress fel egy szakembert. Mindkettőtök érdekében.

2013. aug. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!