Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet attól beteges egy...

Lehet attól beteges egy másfél éves ha az anyuka a lakóházból télen heti 2 nap fél órára jobb időben max.1 órára viszi ki levegőre? Plusz boltba se járnak? Azaz emberek közé?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 23:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
igen,lehet. nem tud a szervezete mi ellen védekezni, " burokban " van,és ezért amikor aztán végre ki mennek,akkor minden nyavaját elkap,mert nem elég erős az immunrendszere.
2013. máj. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Beteg lehet hogy nem lesz mivel alig érintkezik valakivel szegény,de jót biztosan nem tesz vele neki az anyuka! De ha belegondolok lehet e miatt beteg mert alig van friss levegőn! Egy ilyen idős gyereknek már kellene hogy ismerkedjen másokkal,és szüksége van mozgásra is amit a lakásban nem tud kielégíteni.


A gyerek előbb utóbb fusztrált lesz,az anyukának meg el kéne menni egy orvoshoz ha "ember" fóbiája van! Vagy lehet hogy csak szimplán lusta?!

2013. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Lusta szerintem. Mindig azzal jön,hogy nincs ideje. Közben semmi dolga nincs,mert a férje hoz haza neki főtt ételt, ő vásárol be . A gyerek a nap nagy részét még mindig járókában tölti anya meg a számítógép előtt adja elő ,hogy milyen nagyszerű anya. Plusz sajnáltatja magát,hogy semmire sincs ideje. A gyerek havonta beteg és tudom semmi közöm ki ,hogy neveli a gyerekét de már sajnálom. Még most betegen is azt se tudta alszik e a gyerek,mert be se ment hozz. Náluk úgy van ,hogy rácsukja az ajtót és ha fél óráig bömböl a gyerek akkor se veszik ki megnyugtatni.
2013. máj. 21. 23:35
 4/28 anonim ***** válasza:

Azzal egyet értek hogy senkinek semmi köze ahhoz hogy ki hogy neveli a gyerekét de vannak kivételek,és ez szerintem az!

Mivel itt veszélyeztetve van a gyerek testi és szellemi fejlődése is!!!


Hogy lehet egy 1,5éves gyereket járókában tartani??? Én a te helyedben szólnék a védőnőnek az 1000%,nem hagyna nyugodni a dolog!

Amúgy az apuka mit szól mindehhez? Nem bántás de elég papucs lehet ha még be is vásárol az asszonynak az meg otthon mereszti magát.

2013. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Leginkább apuka miatt van mert a fogához veri a garast így ő intéz mindent, még azért is szól ha a folyosót fel akarja mosni a feleség. NNagyrészt az van amit a férj mond. Persze a gyerekneveléshez semmit sem ért.Furcsa egy pár. Csak szegény gyerek :( Pontos időbeosztás van. Három órakkor aludni kell és akkor is ha nem álmos. Ha nem éhes akkor az anyuka próbálja tömni és ha nem sikerül akkor kiabál a picivel és csapkod a gyerek előtt. Próbáltam már szóban segíteni de én vagyok 25 ő 32 így esélytelen volt,mivel fiatalabb vagyok így mit se ér a tanácsom és véleményem. Igazából olyan mintha csak egy kellék lenne a gyerek ,mert neki kell a szülők felé alkalmazkodni mindig. Egy éves kora óta amint látja az anyuka ,hogy kakilni fog már rohan és teszi bilire,mert arra akarja szoktatni.(drága a pelus) de havonta több tizezret költenek magukra. A gyerek meg majd nagyobb korában feszeng ha wc-nie kell, plusz tuti sérült lesz lelkileg :(
2013. máj. 22. 00:01
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem kibeszélni akarom ,de mégis,mert már muszáj valakinek elmondanom mennyire zavar ez a téma és mennyire sajnálom a picit. Itt meg név nélkül lehet. Van valami ötletetek?
2013. máj. 22. 00:03
 7/28 A kérdező kommentje:
Azért van járókában ,mert nem mehet a bútorok közelébe ha anyuka nem ér rá,mert becsukja az ujját. Meg arra sem hajlandóak ,hogy a díszeket ,könyveket feljebb pakolják,mert úgy csúnya lenne a lakás. Viszont ez miatt a gyerek alig nyúlhat valamihez. A járókában sokszor nincs is játék csak valami plüss ,mert félnek,hogy megdobja a 100 ezres tv-t valamivel.
2013. máj. 22. 00:06
 8/28 anonim ***** válasza:

Ne már,most komolyan?! Ha te ilyeneket tudsz akkor szólj a védőnőnek!!!

Ki nem sz@rja le hogy hogy mit gondolnak! A gyereket kell nézni,és megóvni az ilyen "zakkant" szülőktől!!!


Csak nehogy úgy járjon mint az agárdi kisfiú,mert ahogy nő az étele is egyre többe fog kerülni.....

2013. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb jelezni a védőnőnek. Az majd eldönti, hogy mit érdemes tenni. Ha nem hallgatnak rád, akkor sokat nem tehetsz a gyerekért, de hátha normális a védőnő és ő hajlandó lesz.
2013. máj. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Milyen lehet az a másfél éves akit be tudnak zárni egy járókába?


ÉS mi köze van anya lustaságához annak, hogy apa osztja be a pénzt? Nem kell vásárolni menni csak azzal a kis drágával ki a játszótérre minél többet! Az ilyen ember minek szül gyereket!

2013. máj. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!