Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Toujours pelusról mi a vélemén...

Toujours pelusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 24. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy csomaggal. Pelenka mindig jól jön, de örülök, hogy elfogyott. Így, hogy nem adtam ki érte pénzt, jó volt, de én biztos nem vennék. Volt, amikor nem lehetett rendesen tépőzárazni, leesett a gyerekről, pedig nem egy izgága 2 hónaposan. És egy óra múlva úgy nézett ki kívülről, mintha fél napja nem cseréltem volna neki pelust.
2013. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kislányomnál bevált, de amikor elkezdtük használni, már csak a délutáni és az éjszakai alvásnál volt pelus. Nem folyt ki belőle a pisi, árban és mínőségben is jó.
2013. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokáig használtuk, de nem volt gond vele.
2013. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a midit használjuk. De nem a Lidl-set hanem a 10 db-ost. Eddig nem volt gond vele.
2013. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi 4-est veszünk már egy ideje. Szerintem nagyon jó. Tegnap reggelre is tiszta pisi volt. És nem folyt ki, hogy bírt annyit felszívni, nem tudom. A pellus nagyon nehéz volt már. Viszont nagyon hamar pisi szaga van. A tépőzárjával sem volt gond még soha és rugalmas is a derekánál is kellőképpen szerintem!
2013. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szeretjük már 4-est használunk a 3-as is jó volt!Árban is nagyon jó, én ajánlom!
2013. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, semmi bajom nem volt vele.
2013. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is egész jó. Nem gagyi kategória. Igaz, csak egyszer próbáltam ki, végül maradtam a p.active baby-nél, de amugy különösebb gondom nem volt vele...max.annyi, hogy nem olyan puha, talán nem annyira kényelmes a babának.

De soha nem folyt ki belőle a pisi, a ragasztójával sem volt gondom, sőt nagyon is jól ragad.

2013. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!