Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Várható hogy lefog szokni a...

Várható hogy lefog szokni a pelusról? Milyen wc szűkítőt vegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz 2 éves.nem erőltetem neki a szobatisztaságot.de mostanában ha pisilnie kell akkor megáll megfogja a fügyijét.nem mondja hogy pisilni kell csak mutatja.most este megfürdettem megvacsorázott és leült megnézni egy mesét.egyszer csak elkezdett hisztizni gyorsan kitakarta magát és mutatta hogy vegyem le a pelust.gyorsan bevittem a szobába leöltöztettem és ráültettem a bilire.ami nem igazán tetszett neki,de nem erőltettem utána.aztán gyorsan kiszaladt a szobából a nappaliba mire kimentem utána hogy menjünk a wcre addig már jött velem szembe (kb 1 perc múlva) és látom a kis lábainak a nyomát a laminált padlón.a kisfiam sikeresen oldalba pisilte a fotelt.:) mit ne mondjak jót nevettem de mondtam neki hogy a bilibe vagy a wcbe kell pisilni.de megdicsértem amiért mutatta hogy pisilnie kell.azért vittem most a bilire mert tegnap előtt is így mutatta hogy pisilnie kell.mondtam neki hogy menjünk gyorsan pisilni leöltöztettem és szaladt a wchez.ráültettem de félt mert nincs wc szűkítőnk így nem pisilt bele.most veszek egyet hátha azt szeretni fogja.azt tervezem hogy holnap ha jó idő lesz úgyis kint leszünk egész nap és nem adok rá pelust csak kisgatyót meg nadrágot.igazából semmit nem szeretnék neki erőltetni mert elég akaratos tipus.cumizni nem cumizott(nem kellett neki.a cumisüveget magától letette.este még ivott belőle reggel már nem volt hajlandó és pohárból ivott utána.ez kb 5 hónapja volt.tápszer mániás volt állandóan azt ivott volna de azt is magától letette.nagyon büszke vagyok rá.

#tutrut
2013. jún. 9. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdemes a dologgal foglalkozni.

De minden eshetőséget számba kell venni. Bili, wc szűkítő, kint a szabadban. És ami majd bejön. Lehet a wc szűkítővel se mész még semmire.

Többször kell próbálgatni, hogy hátha valamelyikbe mégis megpróbál, szoknia kell a dolgokat és majd összejön.:)

2013. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
holnap nem adok rá pelust amikor kint leszünk.meg veszünk egy wc szűkítőt.egy próbát megér.hátha úgy már bele fog pisilni a wcbe
2013. jún. 9. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen lépcsős van, szerintem tök jó:)

[link]

2013. jún. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!