Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 kerdesem lehet? Szeparaszoro...

2 kerdesem lehet? Szeparaszorongás és mászás.

Figyelt kérdés

Szept. 6.-án tölti a 6. hónapot.

Ha egyedül marad keservesen sír, vagyis, ha feltűnik neki, hogy egyedül van. Ez már az lenne?

Olyan 2-2,5 hete kutyazik a lányom, ebből mikor lesz mászás kb? Egyre jobban hintázik előre-hátra, egyre nagyobbakat (remélem értitek hogy értem)

Köszi! :)


2013. aug. 24. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Az szeparációs szorongás.(ne haragudj, de nem bírtam nézni)

2. Szerintem ez még nem az..egyszerűen a kis agya azt még nem fogja fel, hogy ha elmész akkor nem tűntél el csak máshol vagy..ha elmentél az neki olyan mint ha nem is lennél sehol..ezért sír.Ha már mászik és nem tudsz tőle lépni, minden pisilésedet végig ordítja, elkezd félni az idegenektől, nyugtalanul alszik..stb. akkor az már valószínűbben hogy szep.szorongás.De interneten vannak jó oldalak, ha rákeresel kiadja a "tüneteket".

3. Nekem mind a 2 gyerekemnél a kutyázásból először csak kúszás lett, aztán a kúszást váltotta a mászás.Most pontosan nem emlékszem, de minden mozgásfolyamat között 2-3 hét volt.Mondjuk a fiam amikor elkezdett mászni pár napra rá már ült, köv nap felállt, és szinte azonnal mászott is a nővére ágyára.Lányom azért kicsit megfontoltabban adta elő, de 7 hónaposan már mind a kettő állt.

2013. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk kimaradt a kúszás. kutyázásból mászott.
2013. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!