Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altatjatok 1 honapos...

Hogyan altatjatok 1 honapos körüli babatokat este? /babakocsiban, kezben cipelve, kisagyba, zene mellett stb. /Es kb. mennyi idö mire elalszik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A legjobb a babának, ha maga, egyedül, a kiságyában, minden segítség nélkül alszik el.

De 1 hósan még nagyon kicsi, ilyenkor cicin szoktak elaludni még, lányom is így aludt el (sajna sokáig, mire észbe kaptam....)

2009. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én ölben ringatom a mai napig is, tegnap volt 3 hónapos.

10 perc, fél óra kell. Attól függ, mennyire fáradt.

2009. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ringatva, járkálva. Akkor még vagy fél óra is kellett, de inkább a hasfájás miatt. Ja! Meg sokszor mikor letettem újra kezdhettem, mert sírni kezdett. Még mindig ringatom, pedig már majdnem 5 hónapos. De azóta kiegészült altatóronggyal és cumival a kép. Viszont már nem sír és nagyon hamar elalszik. Nem jött be a sírni hagyás (pl. Aludj jól gyermekem) mert ő iszonyatosan ordít, képes megfulladni, na én ezt nem nézem végig.
2009. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónaposan még cicin, vagy cumisüvegen evés közben bealudt. Utánna bármit csinálhattam vele, fel sem ébredt.
2009. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én fürdés után még játszom picit vele, beszélgetek hozzá, gügyörészek, aztán ha látom, hogy már fáradt, akkor leteszem a kiságyába, jó éjt kívánok neki. Többnyire ez elég és elalszik magától, ha viszont hasfájós, akkor kézen ringatva, mint egy lajhárt, ott szépen bealszik és akkor csempészem be az ágyába.
2009. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az enyém már nem egy hónapos, de akkoriban kézben, ringatva altattam.Később, kb 2,5 hónaposan kezdtem rászoktatni, hogy 5 percig kézben babusgatom, majd irány az ágy.Pici hátsimi, kézfogás, cumi, és otthagyom.
2009. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 dóriyyi ***** válasza:

Anyu a hugomat mindig kézbe cipelve altatta, mert másképp nem volt hajlandó elaludni. Ráadásul csak hason feküdt!!! Változó átlagba fél óra volt mire elaludt, hogy le is lehessen tenni. Az én gyerekemet majd kiságyba szeretném altatni halk zene mellett és ha sír akkor cipelni:)!

Boldog karácsonyt mindenkinek!

2009. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam 4 hetes lesz szombaton. Este mindig beteszem a kiságyba, hogy ott aludjon el, de ott ordít órákon keresztül. Valamiért éjfélig el sem alszik, csak nézelődik és sír, ha a kiságyban van. A cumit nem fogadja el. Ha cicire rakom, a szopipárnán, ott meg azonnal elalszik, rendesen nem is eszik.

Ha elaludt éjfél körül, utána viszont fél 5-ig, 5-ig alszik, majd 9-ig ismét alszik. Nem tudom, hogy lehetne erről leszoktatni, pedig már a védőnőt is kérdeztem. Azt mondta még túl kicsi, ne akarjam még irányítani, majd kialakul 3-4 hónapos korára. Addig is kitartás! Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!:-)))

2009. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az enyém már 1 éves elmúlt, de 1 hónaposan nem kellett még altatni. Leraktam és aludt, vagy elaludt szopi közben, és ez így volt 8 hónapos koráig, azóta ringatni kell.
2009. dec. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8 hetes koráig a kisfiam az ölembe aludt el csak. Ha letettem a kiságyba sírt. Aztán ez szépen magától átalakult. Most este szó nélkül ha lerakom magától elalszik. 5 hónapos. De napközben van hogy bele kell tenni a babakocsiba és tologatom a lakásban. Remélem erről is le fog szokni.


Minden gyerek más.. ki kell kísérletezni :)

2009. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!