Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy altatjátok babátokat?...

Hogy altatjátok babátokat? Babakocsiban, ölben, nagy ágyban, vagy elalszik a kis ágyában? Esetleg valami más módszer? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
6 hónapos, 1 hónapos kora óta éjjel a kiságyában alszik, és kb. 4 hónapos kora óta napközben is már csak a kiságyában (anno bárhol elaludt a nappaliban is, játszószőnyegen, kézben). Szerintem a legjobb, ha nem kézben vagy cicin alszik el, mert könnyen hozzászokhat.
2009. márc. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Az én babám bárhol elalszik. Este a kiságyában pillanatok alatt elalszik, délután a babakocsiban alszik egy nagyot. Délelőtt megyünk sokat autóval, ezért ilyenkor a bébihordóban alszik. 3 hónapos
2009. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiságyban. Napközben ott van ahol Én. Ha látom, hogy kezd fáradni, akkor irány a kiságy. A kiságyat csak alvásra használjuk, ott nincs játék. Csak a Majomúrfi és a pici lányom van a kiságyban. Hason altatom, mert háton nem hajlandó, akármilyen fáradt is.
2009. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 és 8 hónapos kora között magától elaludt. Most 9 hónapos és 1 hete nem hajlandó elaludni, csak üvölt, pedig a foga is most jött ki, szóval lehuppanok vele és rajtam elszundít, aztán beteszem az ágyba és alszik tovább, kb 5 percet muszáj fognom mert olyan hiszti rohamot képes levágni.... A babakocsiban régen aludt délutánonként, de mióta felfedezte jobban a külvilágot, akkor se hajlandó elaludni benne ha hulla fáradt.
2009. márc. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Öthós, kiságyban alszik kis szeretgetés után simogatással, majd csöndben szunya, déltől kettőig a babakocsiban, ahogy kiérünk a kapun, de ha nem mozog a kocsi, fél óra mulva felébred.
2009. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5 hónapos. Eleinte párszor velünk aludt, de nem volt túl kényelmes. Azóta a saját kiságyában alszik. Fürdés után eszünk, összebújunk picit, aztán irány az ágy! Megpusziljuk, megsimogatjuk, kezébe adjuk a rongyit, felhúzzuk a zenélőt, felkapcsoljuk a kislámpáját és kimegyünk a szobából. Általában hamar elalszik, utána már bekapcsolhatjuk a tévét, zöröghetünk, nem ébred fel. Eddig este 8-kor, óraátállítás óta este 9-kor alszik reggel 8-ig. Amikor este nagyon fáradt, szokott picit sírni, de ez kb 2 perc. Olyankor még simogatom, beszélek hozzá kicsit, aztán kijövök a szobából és elalszik. Még egy szobában vagyunk.

Napközben a saját ágyában (ifjúsági ágy) alszik a szobájában délelőtt 1 órát. Délután 1 órát a kiságyban, uazzal a rendszerrel, mint este. Néha séta közben a babakocsiban, olyankor az udvaron szoktam hagyni, ha szép az idő.

Ez 2 hónapja működik így.

2009. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 hós kisfiam fogzik. Csak ölben ringatva-dúdolva, vagy köztünk az ágyban cicin alszik el. Minket nem zavar, nekünk és neki is jó így. :)
2009. márc. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Napközben ölben vagy mellettem alszik, este velünk a nagy ágyban. Van saját ágya is , de egyedül nem alszik el, ha alvás közben beleteszem, akkor meg 5 perc után felébred. Én nem vagyok a "hagyjuk sírni, majd megszokja" módszer híve, soha nem is hagytam sírni a picit. Nyugodt, kiegyensúlyozott baba, 8 hónapot tölti.
2009. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3 hós a fiam. Amikor itt az idő, hogy aludni kell, megkínálom cicivel, amin szépen lassan bealszik, utána felveszem, megvárom a büfit, kicsit még ringatom, és hason leteszem a kiságyba. Van, hogy "úgy marad", de van hogy felébred, és ilyenkor újra cici, újra ringatás...

És már majdnem 6,5 kg! :-)) Kitartás, és erő kell hozzá!!

2009. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 7 hetes. Napkozben a babakocsi mozeseben alszik, ejjel pedig a bolcsojeben, egy szobaban velunk. Siman elalszik mindkettoben, bar a bolcsot csak ejjel hasznaljuk, es olyankor szopi kozben mar bealszik. De en ugy veszem eszre, hogy a mozesben jobban alszik. Viszont a hajnali kaja (6-6.45) utan sokat izeg-mozog, ilyenkor rateszem a mellkasomra. Ott megnyugszik, elalszik, majd irany a bolcso.
2009. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!