Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyik ismerősöm mióta szült...

Egyik ismerősöm mióta szült csak a gyerekes képeket osztja a közösségi oldalon előtte meg azt mondta annyira unja mikor valaki ezt teszi mindig. Miért változott meg?

Figyelt kérdés
Ennyit tud az ember egy szülés után változni?Előtte a kutyákról osztott képet most meg napi szinten többször más gyerekeit vagy a sajátját osztja.Mikor rákérdeztünk,hogy mi van a kutyájával (anno minden nap töltött fel róluk képet) azt mondta mit érdekli Őt az egy állat megvan azt kész.Pedig nem volt ilyen a kutyájával mindenből a legjobbat adta neki most meg lesz.rja:(
2013. aug. 25. 07:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván a gyereke fontosabb a szamara, mint a kutyája. A képeket büszkeségbol es szeretetből osztja meg. Ha zavar, vagy töröld a barátaid közül, vagy csak iratkozz le a frissiteseirol. Ennyi
2013. aug. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Elsővel értek egyet.Engem is zavar,hogy valaki minden hófordulókor ,amikor hónapot tölt a gyerek,feltesznek 40-60képet...Levettem a hírfolyamról és nem látom.Én is szoktam tenni fel képet,de ha felteszek 5 db-ot,leszedek régebbiek közül ugyanannyit.Nekem igy van egyszerre fenn max 40kép,de nem mind a gyerekről.
2013. aug. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Persze semmi gond szereti a gyerek és tölt fel képet,de az hogy megnyilvánul a kutyájáról akivel 8 éve együtt voltak minden nap úgy imádta most meg nem törődik vele.Egy gyerek ennyire eltudja venni az érzéseket?

Már azt mondja a kutyájára,hogy kit érdekel a roha.t dög mikor kérdeztük ,hogy van.Annak idején nem gondoltuk volna róla,hogy ilyet mond arra aki nagyon szeretett kutyát.

2013. aug. 25. 08:09
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is leszedtem pár anyukatársam, mert ha nem a gyerekről rakott fel ömlesztve vagy 30-40 képet (nagy részük életlen, gyerek háttal, mobillal készült vackok), akkor a napi horoszkópot, pénzt bevonzó vagy szerencsehozó "oszd meg 1 órán belül" angyalkát/lóherét vagy valami semmitmondó idézetet főleg szerelem témakörben.
2013. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja és míg nem volt gyereke "kisfiam,lányom" volt a nevük minden nap ment a kutyás boltba valami finomságokat venni nekik most meg dög:(
2013. aug. 25. 08:11
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem jött össze a gyerek és a kutya volt a család.Nekünk hörcsög van,rengeteget törödtünk vele,amióta megvan a kicsi,kb enni kap meg kitakaritom és ennyi.Viszont már a kicsi el van vele,nyulkál be neki :D 2.vagyok
2013. aug. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként meg az elkényesztetett kutyák eléggé terhesek lehetnek gyerek mellé,mivel azok igénylik a törődést nagyon,amire gyerek mellett nincs annyi idő.
2013. aug. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Persze értem,hogy nem jut már idő a kutyára meg teher szegény állat,de az,hogy egy számára kedves állatot dögnek hívni az sok.Láttam azért én is anyukákat kutyát sétáltatni vagy babakocsi mellett volt vagy csak az anyuka hozta le.Az a baj anyukának arra van ideje,hogy több órára elmenjen a barátokkal bulizni de a kutyájára már nincs.

Lehet ez a normális nem tudom.

2013. aug. 25. 08:25
 9/16 salvadorina ***** válasza:
39%

Ez a normális, nem az amikor a kutyát egész nap ajnározzák, ölbe veszik, puszilgatják. Könyörgöm az csak egy kutya! (Már amelyik, a legtöbb még a patkány kategóriába sem menne el.) Miért kéne mindenből a legjobbat adni egy KUTYÁNAK? Inkább vegye meg a Pedigreét, a gyereknek úgyis jó lesz a tescos pelenka? Még jó, hogy a gyerek az első.


/Amúgy nincs bajom a kutyákkal, meg a tescos pelussal sem. :)/

2013. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt amíg nem volt meg a lányunk addig ő volt a kizárólagos gyerek. :P Most sajnos akaratlanul is kevesebb figyelmet kap mióta megszületett a kicsi de soha nem hívnám dögnek meg egyebeknek. Amennyit tudok figyelek rá viszem sétálni a lányommal együtt. (fél éves múlt a gyerek)

Érzi a kutyus is h nincs annyit vele foglalkozva de már alkalmazkodott. Szereti a picit is és ugyanúgy ragaszkodik hozzánk is és azt is megtanulta h már most nem csak ő van.

Az ismerősöd eléggé kegyetlen akkor szegény kutyával. Nem tehet az a jószág róla h ő kényeztette el és most meg nem tud vele mit kezdeni. Ha akkor akarta és szerette hiába lett meg a gyerek vmennyi törődésre fordítania kellene időt. Ő is lény eddig azt érezte h szeretik most meg vmiért nem. Az h képet nem oszt meg a kutyursól azzal semmi gond nincs mert most tényleg a gyerek a fontosabb. De azt én se bírom amikor a legrosszabb minőségű képeket teszik fel amin a gyerek alig látszik főleg háttal van egyebek mint aki írta is előttem. Én is teszek fel többször képeket a lányunkról de csak olyat ami igazán jól sikerült és úgymond van "mondanivalója".

Ezzel nem tudsz mondjuk semmit csinálni h így viselkedik csak "tűrni" nem a te dolgod bele meg nem szólhatsz mert valljuk be közöd nincs hozzá. Bocs a nyers fogalmazásért de vhogy ez így működik. Véleményed lehet de ő attól nem fog másképp viselkedni.

2013. aug. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!