Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam meg? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg? Van egy pasi aki tetszik, csak köszönő viszonyban vagyunk, nem egy városban lakunk, de én elég sokat járok oda, ahol ő lakik és ismerősöm is egy közösségi portálon.

Figyelt kérdés
Már régóta bejön, hogyan nyissak felé, ha meg szeretném ismerni? Mivel indítanátok?
2010. jún. 13. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem jössz be neki.
2010. jún. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ezt miből gondolod??? :S
2010. jún. 13. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel msn-re ,kérd el a számát stb.... szerintem lefog neki esni.
2010. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nagyon hosszú és fáradságos munka lesz de az ienekből lesznek az igazi kapcsolatok nem pedig abból hogy 4 nap után gerincre vág. Először is ismerd meg jobban próbálj idővel egyre közelebb kerülni hozzá barátilag. Érd el hogy kedveljen megbízzon benned. 4-5 hónap, utána pedig finoman tudasd fele 10 kérdés tárgyalja a finoman tudatás művészetét mindent bele.
2010. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!