Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos a kisfiam. Hogyan...

9 honapos a kisfiam. Hogyan oldanatok meg a kovetkezo 4 napot? 4 napra jon Londonbol egy baratnom, akinek szeretnem megmutatni a varost, de a babamat nem tudom kire hagyni magammal kellene vinnem.

Figyelt kérdés
Attol felek,h nagyon felboritja a napirendjet ez a 4 nap, mivel nyilvan nem tudok majd hazajonni mondjuk Szentendrerol ebedre,h letegyem az agyaba aludni. Kisfiam egyebkent delelott alszik 1 orat 9-10 kozott es ebed utan kb. 2 orat 14-16 kozott. Annyira jol bevallt ez a napirend, h felek ez a 4 nap teljesen tonkreteszi majd. De, hat nem mondhatom a vendegemnek,h rohannunk kell haza...bar a babam az elso mindenben...de megiscsak Londonbol repult ide. Mit tennetek? Kocsim van, az egy kicsit megkonnyiti a helyzetemet.
2009. okt. 30. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

2x is elvittem nyaralni már a babámat. egyszer 2,5 hónapos volt, aztán 6.

Az esetek nagy részében a babakocsiban aludt, 1-2 nap után hozzászokik. napközben 1-2 órára el tud simán szundítani a babakocsiban is. vagy a tied nem tud elaludni a babakocsiban? mert ha nem, akkor az úgy nem jó, akkor muszáj hazamenni, mert ha nem alszik, akkor "hisztis" lesz.. :(

2009. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alvásidőben nem tudtok sétálni? Nem alszik el a babád a babakocsiban?
2009. okt. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, babakocsiban alig alszik fel orat max. Annyira hozzaszokott az ebed utani kisagyban valo alvashoz....lehet,h ezt en rontottam el. Gondoljatok,h elalszik majd? Probaljam ki az elso nap? 1 nap alatt sok rosszat nem teszek neki, igaz?
2009. okt. 30. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, próbáld ki. Lehetőleg halk helyre menjetek sétálni, ne a belvárossal kezd.

2. vagyok

2009. okt. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi, rendben akkor kiprobalom....talan nem lesz gond.
2009. okt. 30. 15:42
 6/6 anonim ***** válasza:
az én babám se alszik el a kocsiba csak kiságyba,nyáron amikor nyaralni voltunk,muszáj volt a babakocsiba aludnia,olyan helyre vittem ahol viszonylag csendesebb volt,vele volt a cumi meg az alvós nyuszija és igaz,hogy tovább tartott mint az ágyba de elaludt.kevesebbet aludt mint ágyban szokott.most megint megyünk kirándulni pár napra kiváncsi vagyok,most hogy hideg van,igy is elalszik e .majd írd meg léci ha nem lefejeted el,ő is 9 hónapos,és ugy látszik haverok.
2009. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!