Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, holnap találkozom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, holnap találkozom a pasival aki most utasított vissza. Szeretném neki megmutatni mit veszített. Hogy nézzek ki? Mit vegyek fel? Ne tűnjön úgy mintha direkt csinálnám. Lezser de szexi? Milyen az a cucc a TI szemetekben egy lányon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
attól függ...vmeik srácnak az tetszik ha k*rvás...vmeiknek a sportos...vmeiknek meg a visszafogott jön be :)
2010. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Meztelenül menj.

Akkor 100% hogy látja, mit veszített...vagy éppenséggel mit nyert.

2010. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
2 atléta, rá 4 póló+3 pulóver, egy sídzseki és egy overál. Tuti siker!
2010. jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
2.nak igaza van.
2010. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A férfiak nem a ruhát nézik. Aki nem az esetem, az nem tudna úgy felöltözni, hogy megváltozzon a véleményem.
2010. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Én lány vagyok, de talán tudok segíteni.

Szerintem vegyél fel feszülős farmert valami szintén feszülős felsővel. Lehet kivágott, ejtett vállú, ujjatlan, mindegy, csak legyen benne valami szexi.

18L

2010. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nemtom, én a helyedben egy "szopok boré', aztán leharapom" feliratú pólóban mennék ha már úgyis mindegy. De leginkább nem is mennék. Minek menjen az ember olyan helyre, ahol nem látják szívesen?
2010. jún. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát nézd, ez függ a lány alkatától. A fenti válasz (feszülős farmer) pl marha vicces egy molett lányon. Emeld ki az előnyös oldalad.
2010. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de ha nem gond, hozzászólok :)


nem tudom hány éves vagy, és milyen típus, vagy hogy sminkelsz-e vagy sem... sajnos elég keveset írtál...


na, szóval, sztem sminknek ilyesmi megfelelne:

http://www.youtube.com/watch?v=5g1ogannGtU&feature=related

-ha gondolod, szájfényt használhatsz enyhén rózsaszíneset is... nem túl feltuno, de a célnak megfelel. komolyan nehéz így láttatlanban tanácsot adni.


sztem azt hangúlyozd, amelyik testrészed a legszebb- ha jó a popsid, akkor azt a nacit, ami nagyon jól kidobja az alakod ;) én úgy vettem észre, a pasiknak bejon ahogy pl Dukai Regina oltozkodik- szuk farmer, szuk póló- egyszeru de mégis szexi! Ha pedig jók a melleid, kivágott póló, de azért ne essenek ki!


persze azt sem írtad, hol fogtok talizni. buliban vagy csak osszeultok vhol...

ha buliban, akkor persze miniszoknya, forrónadrág sincs kizárva :)


lényeg, hogy a szerelésed hasonlítson arra, ahogy máskor is oltozkodsz, mert ha nem, akkor rájohet, hogy miatta oltoztel úgy fel, ahogy...

Sok sikert! Remélem, sikerul, amit elterveztél!


23L

2010. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hallámositsd be ahajad

és vmi aranyos sapka plusz szexi de vagány cucc

2010. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!