Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám hányik?

5 hónapos babám hányik?

Figyelt kérdés
Kb. Fél órája hányik sugárba! Kijött belőle a tápszer, mást nem kapott. Doki 11-ig volt, ügyelet csak este lesz. Mit csináljak? Kórházba vigyem? Nincs láza, nincs hasmenése jó kedvű!
2013. aug. 26. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

HÁnyás után 2-2,5 órával adj neki inni, addig ne. Vizet adj és kis kanállal, kortyonként, ne cumisüvegből. Ha azt nem hányja ki, akkor 10 percenként egy kanálka és ha továbbra sem hányik, akkor emelheted az adagot.


Ha viszont nem tudod itatni, akkor fontos a kórház, mert a kiszáradás nem játék ilyen picinél. (Nagyobbnál sem).

2013. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél órája egyfolytában hány?
2013. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most elaludt. Nem egyfolytába hanem kétszer nagyot sugárba.
2013. aug. 26. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem akkor volt ilyen problémánk mikor a picinek túl gyenge volt a tápszer. de akkor minden evésnél volt ez azt kértünk másik fajta tápszert azóta meg szűnt :)
2013. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsim eddig egyszer hányt csak.Akkor volt kb 3hós.Nagyon megijedtem. (Pedig második baba.) Hívtam a védőnőt.Azt mondta h lehet sokat evett. S azóta egyszer sem hányt. Ő anyatejes baba.. Ha esetleg hányna adj neki Normolytot az megfogja..
2013. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!