Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kész életveszély a lányom,...

Kész életveszély a lányom, hogy lehet kivédeni a baleseteket?

Figyelt kérdés
Nem első gyerekem, nem is második, de ilyen mindenre felmászó mindent "megszerző" még nem volt. NIncs olyan sok pakoló felületünk és nem bírom megfékezni a 15 hónaposomat. Mindenhová odatolja a székeket, felmászik, és így elér olyasmit is, amiről alapból azt gondolnám, hogy "biztonságban van". Ma a konyhapultról levette az éles kést, bemászott a mosógépbe, kipakolta a táskám, leesett a székekről, megnyalogatta a felmosószer kupakját stb. És ez megy minden nap. A nagyobb gyerekek miatt nem vagyok képes állandóan pakolni, ősk is elől hagynak ezt-azt.

2013. aug. 26. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok. :) Nálunk annyi a különbség,hogy a kis gézengúz második csemete.De kitesz kettőt :D Szintén kipakol mindent felmászik mindenre,semmi nem akadály.A játszótéren,már kitudja akasztani a kapunál amivel be lehet zárni stb...
2013. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez vár rám is??

Úristen, még jó, hogy nekem ő csak az első gyerek :)))

2013. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem első gyerek ès pont ugyan ez! A csúszdára is fölmászik lentről,ki tudja nyitni az ajtót ha nincs ráfordítva,fölmászik a wc-re meg ilyenek! Na meg mindent meg akar enni! Èn csak annyit teszek,hogy amit lehet elpakolok èsfigyelek!
2013. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!