Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár kérdés a bébiételekről....

Pár kérdés a bébiételekről. Válaszolnál?

Figyelt kérdés
1. Adsz a babádnak? 2. Milyen márkát? 3. Gyümölcsöt, főzeléket mindkettőt? 4. Miért a kész ételt választottad? 5. Főzől is vagy csak üvegest kap? 6. Miket próbáltatok és mik váltak be? 7. Miben jobbak mint a saját készítésű? 8. Miben rosszabb? 9. Szereti a babád? + 1 mit csinálsz az üvegekkel? ;-)

2013. aug. 26. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:

1. nem adok

A többi kérdés így nem nyert értelmet számomra.

2013. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. igen

2. kecskeméti

3. mindkettőt

4.mert eleinte csak a teljesen pépeset tudta megenni

5.főzök is mellé

6. ebből a fajtából bármelyket megeszi

7.kész vannak

8. nincs olyan finom ízviláguk

9.Igen szereti

+1. szelektívbe megy

2013. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1: igen

2:hipp, kecskeméti, univer, hamé - ilyen gyakoriságú a sorrend

3: csak husos menüt, gyümölcst mindig a évszaknak és a korának megfelelőtt kapott

4: néha jólesik kicsit lazítani, és csak kipattintani az üveget

5:főzök is, a mienkből is kap

6: eleinte standard menüket próbáltam, amiket nagyjából már kapott/főztem neki, biztosra mentem :)

7: kényelmesebb, nem kell "pepecselni", kigondolni, hogy ne legyen unalmas az étrend, bár én szeretek főzni.

utazáskor kimondottan praktikus, nem félek, hogy megromlik, mert nincs hűtőben.

olyanokat is kap a gyermek, amiket nem főznék, vagy ritkán (pl tengeri hal, vad húsok...)

8: szerintem drágábbra jön ki..., és nem láttam az alapanyagokat, amiből készítik - bár ebbe nem is akarok belegondolni

9: igen, szereti, de a főztmet jobban :), szerencsére

+1: saját készítésű lekvárt, pestót, szószokat, fűszereket tárolok benne

2013. aug. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1. igen

2. hipp és univer

3. csak főzelék

4. nem mindig főzök olyat, amit ő is ehet és nincs mindig kedvem külön főzni

5. inkább olyanokat főzök neki, ami üvegesben nincs, illetve azt nem főzök, amit macera megcsinálni

6. kisfiam a krumplit nem szereti, a többi mehet

7. nem állítom, hogy jobb,csak egyszerűbb, pl. az univer hasonló felfogású a babaétkeztetés terén, mint én, semmi cukor

8. nem mondanám rosszabbnak, inkább kötöttebb, milyen a választék

9. a ma először kóstolt halas tészta elsőre nem aratott osztatlan sikert, de általában szereti (csak ne legyen benne sok krumpli ;))

+1. a lányoknál odaadtam egy másik anyukának, aki ilyen pici üveges lekvárokat ajándékozott mindenkinek, mostanság kidobom a szelektívbe

2013. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

1. Igen

2.90 %-ban Kecskemétit, ritkán Univert, Hippet és Hamaneket.

3. Mindkettőt.

4. Mert azt eszi meg a legszívesebben a kislányom, amit én főzök, abba épp, hogy belekóstol. A gyümölcsöt is szívesebben elfogadja, ami üveges.

5. 50-50%

6. Cukkini, sárgarépa, karalábé, karfiol... De az utóbbi időben már nem nagyon eszi meg.

7. Így tudom, hogy pontosan mi is van a főzelékben, talán egészségesebb is.

8. Nem olyan finomak, mint a bébiételek. Nem is tudom úgy elkészíteni sajnos.

9. Kislányom nincs oda a főztömért sajnos :(!

+1. Kidobom :)!

2013. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1.Igen néha főképp ha úton vagyunk

2.Hipp

3 . mindkettő

4.Ut közben praktikus

5.Itthon mindig főzök neki

6.Probaltunk több fele márkát pl Nestlé, Bebivita de nem ízlett neki egyik sem

7-8 Nem jobb mint a saját készítésű! Sajat keszitesu valoban cukor mentes illetve en valogatom ossze mi kerul bele!

9.Ha éhes megeszi de jobban szereti amit a "mi tanyerunkbol" kap!

Az uvegeket én elmosom és lekvárt rakok el benne!:-)

2013. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Igen.

2. Univer, ritkán Hipp.

3. Mindkettőt.

4. Ha elmegyünk itthonról, praktikusabb és nem félek, hogy megromlik útközben.

5. Leginkább főzök, itthon csak vészhelyzetben kap (pl. nagyon nem ízlik neki, amit főztem, vagy odaégettem a kaját :/).

6. Eleinte a húsos főzelékféléket ette csak meg, most 1 évesen inkább a gyümölcsös, sütőtökös bébiételeket kedveli.

7. Olyan összetevőket is tartalmazhat, amiket nehéz beszerezni (pl. télen barack, nyáron sütőtök), tökéletes állag, ugyanaz a megszokott/kedvelt íz (finnyásabb baba esetén).

8. Nagyon oda kell figyelni az összetevőkre (én pl. csak cukormenteset veszek), a darabos bébiételeket egyik fiam sem fogadta el, drágább.

9. Csak néhányat.

+1 Odaadom ismerősnek vagy kidobom.

2013. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1.Ritkán

2.Hamé,Kecskeméti

3.Hamé gyümölcs,Kecskeméti főzelék

4.Ha hó végére nem lenne pénzünk(eddig 39ezerből+szülöi segitségből éltünk),akkor adjak neki.Vagy ha menni kell vagy nincs kedvem főzni,mixelni.

5.99%-ban főzök

6.Sima répán kivül mindet megeszi.

7-8.Nem jobbak.Gyümi mind marha édes és alma ízű,mert mindbe alma van.Főzelékek meg mind ízetlenek és sokszor öklendezik tőle,mert túl kicsi darabok vannak a 8hósnak valóban,így rágni nem tudja,mert kicsúszik az ínye alól,de lenyelve meg elég gusztustalan.

9.Jobb szereti az enyémet,de megeszi persze.

+1: mama,anyu huga,párom nagynénje befőz kis lekvárt, macskap...e paprikát tesz el bele,kis csalamádét.Én maradékot teszek bele és később megeszi a kicsi még.Fagyasztani is lehet vele le kis adagokat.

2013. aug. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. igen

2. Hipp, Kecskeméti, Univer, Babylove

3. gyümölcsöt is, főzeléket is, Hipp gyümölcsös túrókrém

4. decemberben kezdtünk gyümölcsözgetni a kicsivel, a maradékot megette a nagyobb. Meg egyszerűbb, jó nagy a választék.

5. az elején csak üvegest, később házikosztot is

6. elég sok mindent végigpróbáltunk, a nagy a kukoricás kajákat nem szerette, a kicsi gyakorlatilag mindent eszik

7. egyszerűbb, nagyon jó állagú, nagy választék

8. max az ára miatt

9. persze

+1. szelektívbe ment mosogatás után, ill egy nagy adagot elpasszoltunk egy kézművesszakkört tartó anyukának

2013. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Adtam, néha még most is kap.

2. Hipp, Kecskeméti, Univer (?), Bebivita

3. a hozzátáplálás elején kb 1/3-ad üveggel evett meg. Gazdaságosabb volt megvenni, mint főzni.

4. Kb. 1 éves kora óta főzök neki, de előfordult, hogy ha nem volt időm főzni, akkor üvegeset kapoatt. Mindig van itthon 1-2 üveg.

6. Sokfélét próbáltuk, a cukkinis nem volt nyerő

7. abban, hogy nem kell vele pepecselni, csak kibontom :)

8. nem tudom, hogy mi van benne

9. szereti. Már 2 éves, néha még mindig kap korának megfelelő készkaját (ezek már többnyire dobozosak), ha azt, ami itthon van nem hajlandó megenni, mindig ez a menekülőút :)

10. az üvegek mennek a szelektívbe.

2013. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!