Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyra ti mit vesztek a...

Karácsonyra ti mit vesztek a babátoknak?

Figyelt kérdés
Első babás vagyok és nem tudom mit vegyek már most azon rágódom addigra lesz 8 hónapos. meg persze december elején van a névnapja is és azt se tudom. Van valami ötletetek?

2013. aug. 27. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát kicsit korán gondolkodol a karácsonyról addig még eszedbe jut sok minden más.

Én 8 hónapos babámnak játékot vettem de nem játszott vele, olyankor még nem tudják hogy mire van szükségük,mit szeretnének, érdemesebb valami ruhácskát venni vagy finomságot nekik.

2013. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért gondolkozom már ezen mert nagy a család és minél előbb szeretném elkezdeni a vásárlást is hogy ne egybe keljen meg venni. de persze a pici lesz számomra a legfontosabb :)
2013. aug. 27. 07:31
 3/8 anonim ***** válasza:

vateráról akarok egy nagy fp csomagot venni sok fejlesztő játékkal. 15e ért láttam. 9 hós lesz majdnem karácsonykor. de majd meglátjuk, ha pl. tud majd már állni, akkor lehet, h. valami közlekedő eszközt, vagy hintát. majd adja magát mire lesz szükség. előre semmi képp ne vásárolj! leghamarabb dec. közepén veszem meg. még az alatt a fél hónap alatt is annyit változhat.. .

névnapja már volt, nem kapott semmit, csak 3 hós volt.

2013. aug. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jégtánc ***** válasza:
A lányunk tőlünk karácsonyra állványos szobahintát kapott.Februárban volt egy éves,de még mindig belemászik.
2013. aug. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyetek neki tavaszi játékokat a kertbe. Fiú vagy lány? babát, babakocsit, fűnyírót,
2013. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kislányunk van :)
2013. aug. 27. 09:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Játék babakocsi+ játék baba.
2013. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Novemberben lesz a kislányunk névnapja, akkor másik babakocsit veszünk neki. Karácsonyra játszószőnyeget, játékot, ruhákat fog kapni. Most egy hónapos.
2013. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!