Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akiktől elvették első...

Anyukák akiktől elvették első gyermeküket azok a másodikat amikor szülték hogyan éreztétek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ha már jó pár éve nevelted első gyermekedet és a másik szülő elvette tőletek a gyermeketeket és amikor a másodikat szültétek más apától, nem szakadt meg a szívetek hogy az első gyermek nem lehet veletek?

2013. aug. 27. 07:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Hat ha elvette volna tőlem a masik szulo, akkor eszembe nem jutna másikat vállalni, küzdenek foggal körömmel, hogy velem legyen a elso.
2013. aug. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen de ha közben , váratlanul amíg veled van az első gyermek akkor sikeredik be a második, és még fogalmad sincs arról hogy el fogja tőled venni a másik szülő a gyermeket.
2013. aug. 27. 07:21
 3/19 anonim ***** válasza:
Megis milyen indokkal?
2013. aug. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Testvéreket, meg ha fel testvérek is, csak igen komoly indokkal választanak szét.....
2013. aug. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De ha már a születés előtt a testvért elveszi a másik szülő akkor nem áll fenn az a tény hogy testvéreket nem választanak szét, hisz nem is nevelkedtek együtt. Én most olyat érzek mintha kitéptek volna egy darabot a szívemből mert tehetetlen voltam mikor ez történt és az apa erősebb volt tőlem.

A második gyermekem amikor kicsike lesz mindig az elsőre fog emlékeztetni, neveltem sokáig és most mégsem láthatom felnőni csak láthatom alkalmanként más neveléséből cseperedett gyermekem.

2013. aug. 27. 07:42
 6/19 anonim ***** válasza:
Harcolj, fellebbezz az elso gyermekert kedves kerdezo, ha teheted! Nem tudom mi vezethetett ahhoz, hogy sikerult elvenni az apanak toled, mert ritkan itelik az apanak, ha az anyja is meg tudja neki adni az alap dolgokat. Amennyiben nem igy van, talan jobb lesz a gyermeknek az apjanal. A legjobbat akard neki, es ha ez nalad van, akkor harcolj erte, soha ne add fel! Sajnallak, hogy ebbe a helyzetbe kerultel, kitartast, sok erot kivanok neked es hogy a leheto legjobban alakuljon vegul minden!
2013. aug. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Indíts új pert, szerezd vissza. Bár nem tudom, elég nyomós indok kell, hogy elvegyék egy anyától a gyerekét. Biztosan volt oka rá apának? Alapban az anyának ítélik a gyereket.
2013. aug. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elég nyomós indok volt, pld az anya alkoholimusa, hajléktalansága..stb. Hát ilyenkor jobb az apánál.. Utólag meg max annyit tehetsz, hogy látogatod, küldesz neki ajándékot stb.
2013. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát elég nyomós ok az hogy nem adta engedélyét a külföldön tartózkodáshoz, nekem nem volt külföldön bejelentett lakcímem, hivatalosan lakcím nem volt hova vigyem a gyermekem.

Magyar országon nem volt csak az a lakcím ahol közösen éltünk az előtt.

Semmi esélyem nem volt,+ lefizették az ügyvédet is.

2013. aug. 27. 09:14
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Jaj, te vagy az, aki simán gyermekelhelyezes nelkul lelépett a kislánnyal Ukrajnába es ott terhes lett? A te hibád, akkor is mondtam.
2013. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!