Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akiktől elvették első...

Anyukák akiktől elvették első gyermeküket azok a másodikat amikor szülték hogyan éreztétek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ha már jó pár éve nevelted első gyermekedet és a másik szülő elvette tőletek a gyermeketeket és amikor a másodikat szültétek más apától, nem szakadt meg a szívetek hogy az első gyermek nem lehet veletek?

2013. aug. 27. 07:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
MIÉRT? Maradtam volna ott sínylődni az apával?
2013. aug. 27. 09:37
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha eszed lett volna, akkor előbb gyermekelhelyezesi pert inditasz. Igy magadat okolhatod csak.
2013. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Akkor se tudtam volna kivinni az országból a gyermeket hiába ha nálam helyezték volna el előtte, mielőtt kiviszem az országból mert ugyan úgy szükség lett volna a beleegyezésére.

Az én hibám csak annyi hogy pont külföld. Más úgy elviszi , eldugja a gyereket, Magyar országon hogy nem találja meg senki, de Ukrajnában törvények vannak és ha az nincs betartva akkor kitiltás van.

2013. aug. 27. 09:41
 14/19 anonim ***** válasza:
Mar ne is haragudj, de hulyeseget beszélsz. Alapból valóban kell a masik szulo beleegyezese a kulfoldre költözéshez. Ezt viszont simán felülírja a gyamhivatal, ami a kulonelo szulo ellenére is engedélyezheti, ha a gyerek fejlődése ott biztosítva van. Hiába mentegetőzol
2013. aug. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen de akkor még semmi írat nem igazolta hogy külföldön fogunk élni. Szerintem eleve nem adták volna oda.
2013. aug. 27. 10:16
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Új életet kezdeni meg új gyereket csinálni volt eszed. Érte meddig fogsz harcolni? Ja, gondolom ugyanúgy semeddig mint a másik gyerekedért.
2013. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Pároméknál majdnm ez volt a helyzet. Férjem 3 éves volt mikor az anyja összejött valaki mással, és mivel nem volt bejelentett lakcíme, plusz az akkori férje befolyásos volt nem tudta vinni a fiát. Az apa teljesen az anyja meg az új párja ellen nevelte őt, aztán 13 évesen visszaadta mert született egy másik nőtől gyereke. Addigra már az anyjának is lett egy másik fia, akit teljesen elkényeztettek, mert rajta kompenzálta szerintem a bűntudatát. Ez még mind semmi lenne, mert persze szabad akarat van nem kell leélnie az életét egy emberrel. De a mai napig a férjem fejéhez vágja az anyja is meg a nevelőapja is, hogy "persze mi elviseltük hogy apád elkényeztettet, meg nevelőapádat leb*ziztad" hozzátenném akkor 5 éves volt és az apja monta neki....
2013. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Én nem önszántamból adtam oda a gyermekemet hanem az apja kihasználta az alkalmat és élt vele. Na de lényegtelen kérdésemre most se kaptam választ, ezért már nem is érdekel már a kérdés.
2013. aug. 27. 16:07
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az apja kihasználta a helyzetet es élt a szuloi jogával, amennyi pont ugyanannyi volt neki, mint neked. Tulajdonképpen te követtel el bűnt, amikor jogtalanul kulfoldre vitted a gyerekét.
2013. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!