Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenleg első gyermeküket...

Jelenleg első gyermeküket váró kismamák, hány évesen lesztek szülők?

Figyelt kérdés
Tervezett volt a baba? Saját (hitelmentes) otthonotok van? Jól éltek?
2013. aug. 7. 20:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
En már anyuka vagyok de azért gondoltam írok! 24evesen lettem anyuka azaz szuletesnapom utan 13nappal, alberletben éltünk-élünk! Igen tervezett baba volt nagyon! Nem élünk luxusban de mindenünk megvan amire szükség van! :-) és hidd el a gyermek olyan dolgokat ad és tanít meg amit pénzért sosem kapsz meg! Gyermek vállalásnal nincs perfekt pillanat mert mindig talalsz vmit ami meg hiányzik vagy lehetne jobb! De szülőve válni a legcsodalatosabb, legnehezebb feladat! 27/N
2013. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
30,saját tehermentes lakás és vállalkozás,nem vagyunk milliomosok,de az átlagnál jobban élünk. Albérletbe én nem szültem volna,de azt sem állítom,hogy milliomosnak kell lenni ahhoz,hogy gyereked legyen.
2013. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

Èn 20 èves vagyok ès elsõ gyermekemet vàrom. Nem volt tervezett baba, de nagyon vàrjuk màr. Átlagosan èlünk sajàt lakásban

31 hkm

2013. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Én 24 éves vagyok, januárban töltöm a 25-öt. A párom 36.

Jelenleg albérletben lakunk, amit csinosítunk. 2 éve vagyunk ott.

Tervezett volt a babánk, abszolút belefér a keretbe, sőt...

Nagyon jól élünk, majd lesz 1-2 év múlva saját házikónk, hitelre.

33hkm

2013. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30 éves leszek, mikor megszületik az első babánk, tervezett volt, saját, de kicsi lakásban lakunk, átlagosan élünk.
2013. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem már 14 hónapos a fiam, remélem nem baj, hogy írok. 2 hónappal a 31. születésnapom előtt született, tervezett baba volt. Saját, hitelmentes lakásban élünk, átlagosan.
2013. aug. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33 voltam mikor született a gyermek. Tervezett baba volt. Önkormányzati lakásban élünk, nem élünk jól, de a gyerek az első. Neki igyekszünk mindent biztosítani, a maradékból meg gazdálkodom. :)
2013. aug. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
26 vagyok és nálunk is tervezett volt a baba!Saját lakásban élünk, nem úszkálunk a pénzben, de nem lehet egy rossz szavunk sem!
2013. aug. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A 25. szülinapom előtt pár héttel fog születni a baba, ha minden jól megy. Tervezett volt, apukámék lakásában lakunk (külön), az túlzás, hogy jól élünk, de a szükségesre mindig van, azon kívül a férjem hamarosan befejezi a sulit és remélhetőleg egy jobb állást kap majd a szakmájában.
2013. aug. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25. szülinapom előtt 1 héttel született a fiam, saját lakásban (hitelmentes) átlagosan élünk.
2013. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!