Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatos izomláz? 5 hónapos...

Folyamatos izomláz? 5 hónapos a babám,6és fél kg. A combjaimban, hátamban folyamatos izomláz van. Nektek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
jajja, ez az a kor, egyfolytában rohansz, hogy ellásd, és most kezdődik az a korszak, amikor papizni is kell majd neki. az még fárasztóbb, egy nap tíz ételt is kell kínálni, mert nem akarnak enni...
2009. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerős:) az én kisfiam 7,5kg és hát nem könnyű rázni:(. nekem a kezem ment rá. a csuklóm olyan mint akinek kettő van együtt:).
2009. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még jól vagyok, pedig kézben altatok. :) 5 hónapos, 7 kg fölött van.
2009. okt. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6 hónaposan és kilenc kiló volt.Ne panaszkodj másnak se volt könnyebb.
2009. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia


Hát akkor én mit mondjak?? :)

Nekem 3 hónaposan 6,40 kg... :)

Mi lesz akkor később?? :)

Amúgy én a derekamat szoktam néha érezni..,meg ha nem tudom sokáig lerakni,akkor a csuklómat is...

Az apukája már 5 perc után kivan,//he esetleg ő fogja,ami persze nagyon ritka...//hogy neki mennyire nehéz is ez a gyerek,meg hogy hogy fáj a háta tőle...

Írtó jókat szoktam ezen nevetgélni.... :)

Tegnap is kb 2 órát volt a kezemben,mert nem tudott szegénykém elaludni..A könnyítés az,hogy van hintaszékünk,és a nagyját abban töltöttünk. :)


Ja...azért izomlázam nem nagyon szokott lenni...

De szerintem azért, ment annó a munkahelyemen megedződtem 11 év alatt a sok cipekedéssel... /cukrász vagyok/


További jó babázást,és kevés izomlázat kívánok! :)

Üdv.,egy pont 3 hónapos csodaszép kislányka anyukája :)

2009. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Babám 6 hónapos lesz jövő héten 8 kg-val. Nekem a csuklóm és kézfejem készült ki. Ma minden mozdulat fáj. :( De lassan remélem már ülni, majd mászni fog, így felszabadul majd a kezem.
2009. okt. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én manócskám 6300 gramm és 10 hetes és szintén ölben alszik el. Én is érzem a hátam és a hasam na meg persze a kezem, de ez így jó, mert legalább ismét egyben vagyok és érzem, hogy vannak izmaim. A babika legalább fitten tart.


10 hetes kisfiú anyukája

2009. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4,5 hónapos, de már majdnem 9 kg, anyatejes....nem egyszerű... a térdeim teljesen kivannak, meg a karom
2009. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!