Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Remego, izomlaz szeru pocak?...

Remego, izomlaz szeru pocak? Mitol lehet?

Figyelt kérdés

13 hetes kismama vagyok, es olyan problemam van, hogy ejjel amikor alszom, akaratlanul nyujtozkodom nagyokat, es olyankor hirtelen beleremeg a hasam, nagyon rossz. Volt hogy reggel ugy keltem hogy szinte izomlaz volt a hasamba. Azt tudnotok kell hogy kulfoldon elek, es itt 16 hetig kell megcsinalniuk az elso uh-t. Nekem meg nem csinaltak.

Az volna a kerdesem hogy eros nyujtozkodastol, lehet e baja a babanak, vagy akar rosszabb esetben elhalhat e a baba?

Kerlek nyugtassatok meg.

A valaszokat elore is koszonom.


2011. szept. 20. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja a nyújtózkodástól, valószínúleg azért érzel ilyen, mert a baba nyomja az ideget.
2011. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, csak magnézium hiányod van. Pótold és akkor jobb lesz!
2011. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Magneziumot nem szedek kulon, de szedek terhes vitamint amiben van. Ettol fuggetlenul kellene valamilyen mas vitamint szednem? mit gondoltok
2011. szept. 22. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne még mell é külön magnézium, és folsav is.
2011. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Folsav nem szükséges, mivel terhes vitamint szedsz, viszont magnéziumot vegyél. Írathatsz is ki magnesii citricitet vagy vehetsz magne b6-ot. Ez a későbbiekben is jó lesz a görcsökre, jósló fájásokra. Ezt a 36.hétig szedheted.
2011. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. A magne b6-ot csak doki irhatja ki vagy akar en is meg tudom venni veny nelkul? Es mennyit erdemes szedni belole? Ha a terhes vitaminban van, akkor plusz napi 1 tabletta elegendo lehet?
2011. szept. 22. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kapható, és napi egy sztem elég abból.
2011. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem Magne B6-ot vennék a helyedben. Nagyon kevés magnézium (48 mg) van benne, rengeteget kell belőle bevenni egy nap, hogy használjon. Akkor már sokkal jobb a Béres Magnézium + B6 vitamin (250 mg).

Én, az orvosom utasítására, Magnesii Citrici-t (500 mg) szedek naponta !3x2-t!. Vagyis egy nap 3000 mg magnéziumot, amit nem lehet túladagolni. Még van, hogy ilyenkor is begörcsöl a vádlim éjjel vagy a hasam.

2011. szept. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy ha nyújtózkodástól baja lehetne a babának, akkor születne egy kisbaba is a földön? Védve van az a kis élet ott benned, nyugi! Nem Te vagy az egyetlen terhes nő, aki szokott nyújtózkodni!:) A terhesség alatt végig vannak a legkülönbözőbb tünetek a has tájékán, szúrás, feszítés, keményedés, nekem pl állandóan zsibbadt a hasam.
2011. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!