Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok ötlet cumi ügyben?

Lányok ötlet cumi ügyben?

Figyelt kérdés
A kisfiam cumizik vagyis cumizna, de nem nagyon tudja a szájában tartani a cumit, mindig kiesik neki. Aludni napközben csak úgy szeretne cumival,de folyamatosan kiesik a cumi így percenként ugrálok neki odaadni. Mit tehetnék hogy ne essen ki neki ilyen gyakran. Valami jó ötletet nem tudtok adni? Más volt már így?
2013. aug. 27. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Első gyermekem volt így, egy textil pelussal "fixáltam", igaz ő csak háton aludt mindig, így nem volt olyan nehéz.
2013. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő hason alszik. De hogy fixáltad a pelussal?
2013. aug. 27. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Rátekertem, mint egy sálat (persze nem kötöttem meg!)

Ha hason alszik, akkor nyilván oldalt a feje valamelyik irányban. Támassz valamit a pelus mögé.

Gondolom még pici babáról van szó, nem?


(ha küldesz egy emilt privátban, küldök egy képet :)

2013. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az én kisfiam oldalt alszik, (de ahogy az előző is írta, a te kisfiadnak is valószínűleg oldalra néz a feje), én is textilpelenkával támasztom ki neki, alátűröm a cumivégének. de egyébként ahogy halad az idő egyre ügyesedni fog, és megtanulja bent tartani, sőt később megtanulja vissza is tenni. Az én kisfiam 3,5 hónapos de már csak ritkán esik ki neki, sőt alkalmanként, ha olyan szögbe áll a cumi, vissza is "dolgozza" magának:)
2013. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nálunk is nagy gond volt, de a hason alvás könnyített a dolgon, kitámasztottam neki. napközben ha janyatt volt, akkor meg mint egy sálat a cumi és a mellkasa közé tettem egy pelust. e nélkül 5 mp et maradt a szájában. most lesz 5 hós, már egész ügyes, de más gyereket látva még mindig kismiska.
2013. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 28. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!